מידע כללי- ניתוחי מתיחת פנים

מידע כללי- ניתוחי מתיחת פנים
אין אחד שהצליח לעצור את הזמן – משפט ידוע לכל בר דעת ואנחנו מבינים זאת בעיקר כאשר אנחנו מתבגרים, כאשר אנחנו רואים שעור הפנים שלנו מזדקן והקמטים ניכרים בו. ניתן היום למזער ולשפר את מראה העור על ידי כמה אפשרויות וביניהם ניתוח מתיחת פנים עד כדי כך שהעור נראה חלק ומסתיר את הגיל שלנו. הגילאים בהם אנשים מתחילים לבצע ניתוחים שכאלו הינם 40 פלוס.

מטרת הניתוח היא כאמור למתוח את עור הפנים ולהסיר את עודפי השומן אם הצטברו עם השנים. ניתן כמו כן לטפל ולהסיר כתמים על ידי קילוף של העור אך זה נעשה כחלק מהתהליך ולא בהכרח בניתוח עצמו.

סוגי עור שונים

לכל אחד מאתנו יש סוג עור שונה ולא כולנו מגיבים אותו הדבר, כך שהניתוח מתחשב בכל סוגי העור הקיימים ולפיכך מתבצעת גם מתיחת עור הפנים בניתוח. לפני כל ניתוח כהליך ראשוני, מבצע הרופא המטפל הערכה אל מול המטופל בהסבר מלא על התוצאה המיוחלת. 
השינויים של עור הפנים במהלך השנים מתבטא בהתנהגות האדם עצמו, כלומר: שתיית מים, חשיפה לשמש, צריכת ניקוטין, אלכוהול, תזונת האדם וכו'.

הליך ההחלמה

ההחלמה הינה יחסית וכמו כל ניתוח היא משתנה מאדם לאדם. ההחלמה תלויה בגיל המטופל, ייתכן לפעמים שזמן ההחלמה יהיה ארוך מעשרה ימים.

טיפול פרא רפואי

לאחר ההחלמה ניתן לבצע באופן קבוע טיפולים אשר מסייעים לעור הפנים, אחד מהשיטות הינו טיפול פנים פרא רפואי על ידי קוסמטיקאית מוסמכת. טיפול פנים שכזה הינו כמובן מותאם לכל מטופל ומטופל על פי צרכיו. לרוב נשים הינן אלו המבצעות מתיחת פנים וטיפולים קוסמטיים אך בשנים האחרונות המודעות במגזר הגברי עלתה מאוד ויותר ויותר גברים מבצעים גם הם מתיחת פנים וטיפוליים קוסמטיקאים על מנת לשפר את המראה וההרגשה הכללית של עצמם.

 

מתיחת עור הפנים לא מחזיקה לנצח והיא תלויה בגנים ובהתחשב בגיל, תזונה, אורך החיים ועוד. בדרך כלל המדד עומד על בין שבע לחמש עשרה שנים בממוצע. אך שנים אלו הם מחיות את צעירותינו ומביאות לתוצאה שלשמה התכנסנו.

 

סיבוכים אפשריים מתבטאים בעיקר בשטפי דם או דימום המחייב לפעמים, בהתאם למטופל, בניקוז בחדר ניתוח. זיהומים או הפרעות של תחושה בפנים עוברות לרוב מעצמם והינם זמניים ואין צורך התערבות של רופא. שוב כאמור, יש צורך בליווי צמוד מול הרופא המטפל וכל אחד או אחת מקבל את הליווי הצמוד, בדיקה והכנה לניתוח מוצלח.

עוד מידע בנושא מתיחת פנים וצוואר?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi