מתיחת פנים – מה חשוב לדעת

מתיחת פנים – מה חשוב לדעת

אנשים רבים בשנת 2020 כבר לא מוכנים לקבל את עניין ההתבגרות של הגוף וההזדקנות של העור. עם כל כך הרבה פתרונות שקיימים היום בשוק, אותם אנשים שאינם מרגישים שלמים עם מראה עור הפנים שלהם, פונים אל מגוון ניתוחים וטיפולים אסתטיים המאפשרים להם להשיב לעצמם את עור הפנים שהיה להם. איך עושים את זה? הכירו את האפשרות האולטימטיבית שעומדת בפניכם – ניתוח מתיחת פנים.

ניתוח מתיחת פנים – על מה ולמה?

בעולם המודרני אין שום סיבה להתבייש, לא במי שאנחנו ולא בפעולות שאותן אנחנו בוחרים לבצע. אנשים רבים שמים בצד את הבושה שעלולה להיות כרוכה בלספר על ניתוחים אסתטיים ושמים את הביטחון העצמי וההרגשה הטובה שלהם במקום הראשון, וכך בדיוק צריך.

ניתוח מתיחת פנים מיועד לאנשים שלא שלמים עם עור הפנים שלהם – עם הקמטוטים הקטנים ליד העיניים, עם הלחיים הנפולות, עם השקיות מתחת לעיניים, עם העור הרפוי של הצוואר ועם עוד דברים קטנים שהגוף שלנו ממש לא רגיל אליהם.

איך זה מתבצע?

ניתוח מתיחת פנים שונה ממטופל למטופל ותלוי בכמות העור ובאיזור שאותו רוצים למתוח. לפני ניתוח כזה תתקיים פגישת ייעוץ עם המנתח פלסטי שיוכל לייעץ ולהסביר איך כל הניתוח עומד להתבצע, ולהמליץ על האיזורים שאותם כדאי לנתח.

בפועל, יימתח עור הפנים, יישאב שומן עודף במידת הצורך, יוסרו עודפי עור, יוזרק שומן עצמי / חומרי מילוי, יבוצע פילינג באיזור השפתיים.

מתיחת פנים – זה כואב כמו שמספרים?

כל ניתוח כרוך בכאב מסויים, וכאשר מדברים על ניתוח של מתיחת פנים מדובר על סף כאב בינוני. אולם למרות סף הכאב הבינוני, ניתן לומר בביטחון מלא כי לאחר שבוע מרגע הטיפול סף הכאב פוחת באופן משמעותי, ובתקופה שלאחר מכן – מגיע לסף נמוך ביותר של כאב, עד כאב בלתי מורגש כלל.

יש למתיחת פנים תופעות לוואי?

כמו בכל שינוי שהגוף שלנו עובר, גם אחרי ניתוח מתיחת פנים עלולות לצוץ תופעות לוואי. כך, לדוגמה, עלולים להתלוות לתהליך כאבים גדולים מהרגיל, ובמקרים נדירים אף דימומים, צלקות ופגיעה בעצבים, אולם מדובר על תופעות לוואי בהחלט נדירות.

עוד מידע בנושא מתיחת פנים וצוואר?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi