הגדלת חזה-איזה גודל לבחור?

הגדלת חזה-איזה גודל לבחור?
החזה הנשי היה מאז ומתמיד סמל הנשיות. נשים רבות אשר אינן מוצאות כי גודל החזה או מבנהו מרצה אותן, מבקשות לעבור הגדלת חזה. ניתוח הגדלת חזה הפך נפוץ בשנים האחרונות יותר מבעבר, זהו הניתוח הקוסמטי המבוקש יותר בקרב הנשים.

גודל חזה אידאלי יש דבר כזה?

בכל ניתוח הגדלת חזה נשאלת השאלה איזה גודל לבחור? והאם ישנו גודל אידאלי? התשובה לכך היא שגודלו של החזה הינו משתנה מאחת לשניה ואין גודל אידאלי אוניברסלי שיתאים לכולן. התוצאה האידאלית, היא תוצאה שמותאמת למבנה גופה של כל אישה בנפרד.

איך מתחילים?

בהגיעך אל המנתח הפלסטי יש לשים את הדעת על נושא מהותי ורב חשיבות בניתוח הגדלת חזה והוא איזה גודל לבחור? גודל השתל הוא בעצם מהות הניתוח והסיבה שבגללה בחרת לבצע את הניתוח. תוצאה טובה תלויה לרב בגודל השתל, כמובן בנוסף להשלכות הרפואיות אשר נלוות לכל ניתוח שמבוצע לכן. לפני ביצוע הניתוח ישנם מספר גורמים שחשוב שתדעי ושינחו עלייך בבחירת הגודל הרצוי.

מבנה גוף

השאלה בהגדלת חזה היא איזה גודל לבחור כך שפרופרצית הגוף תשמר? לשם כך יש צורך להתחשב בגובהך ,מבנה האגן והעכוז, רוחב המותניים,הכתפיים ובית החזה. יש להבין כי גודל שאינו מותאם לגופך יביא לתוצאה חסרת פרופורציות ולא טבעית, ככל שמבנה גופך צר יותר וגובהך נמוך יותר יש צורך בשתל קטן יותר ולהיפך.

רקמת העור

בבואך להחליט איזה גודל לבחור חשוב שתדעי כי לרקמת העור שעוטפת את השד ישנה חשיבות בבחירת גודל השתל. איזור השד מכוסה רקמת עור, אשר מכסה את השתל לאחר הכנסתו ובמידה והשתל גדול מידי לעומת רקמת השד יוצר מצב שבו השתל נראה לעין ולא יראה אסתטי כלל לכן ,קבלי את חוות הדעת של רופא מומחה בכירורגיה פלסטית וסמכי עליו שידע להתאים לך את גודל השתל.

מהן ההשלכות של בחירה לקויה

נשים בעלות חזה גדול חוות תופעה שנקראת צניחת שדיים. אצל רב הנשים שביצעו הגדלת חזה תתרחש התופעה לכן, כאשר את מבצעת הגדלת חזה ומתלבטת איזה גודל לבחור יש לקחת בחשבון כי שתלים גדולים מידי יאיצו את התופעה באופן משמעותי. זוהי תופעה טבעית שנגרמת בעקבות כובד השד על הגוף.
השלכה נוספת שנובעת מבחירת שתל גדול מידי היא כאבי גב,שתל גדול  יוצר עומס על הגב ולאחר תקפה מסוימת מתחילים להופיע כאבי גב ואף להגיע למצב של הליכה כפופה כתוצאה מהכובד.

התייעצות מומחה כירורגיה פלסטית

לאורך התהליך מומלץ כי תתייעצי עם מומחים בעלי ניסיון בתחום שיש בידם לכוון אותך וביחד להגיע אל ההחלטה העיקרית בגדלת חזה  של איזה גודל לבחור. חשוב כי הרופא ילווה אותך לאורך כל התהליך ויתן לך הסבר מפורט אודות הצפוי להתרחש בכל שלב כולל ההשלכות העתידיות שכרוכות בתהליך.
 
עוד מידע בנושא הגדלת חזה?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi