7 עובדות חשובות על ניתוח הגדלת חזה

7 עובדות חשובות על ניתוח הגדלת חזה

אם את שוקלת לעבור ניתוח להגדלת חזה, קבלת כל המידע הרלוונטי לפני הניתוח היא הכרחית. ניתוח להגדלת חזה הפך לפופולרי בשנים האחרונות ויחד עם זאת יש גם כל כך הרבה מידע רלוונטי שחשוב לדעת עד שקשה לעכל את כולו. לפנייך מספר עובדות חשובות שכדאי שתדעי לפני שתכנסי להליך הגדלת חזה:

1.      ניתוח הגדלת חזה הוא שמו האמיתי של ההליך הכירורגי בו משתמשים המנתחים הפלסטיים בכדי לשפר את השדיים.

2.      שתלי חזה הם למעשה המכשור הרפואי המונח בתוך השד ומשנה את נפח השדיים, גודלם וצורתם. ניתן למלא שתלים אלה במי מלח או סיליקון.

3.      הרמת חזה היא הליך נפרד שניתן לבצע בנפרד או בשילוב עם הגדלת חזה. הרמת חזה מחזירה את השדיים למקומם הרגיל בגוף.

4.      אימונים לאו דווקא יחזירו אותם למראה הצעיר- לאחר ששדייך איבדו נפח ואלסטיות, הדרך היחידה להחזיר אותם למראה הצעיר היא על ידי ניתוח הגדלת חזה / הרמת חזה.  השדיים עשויים מרקמות שומניות ורקמות בולטות עם שרירים שרועים מתחת. למרות שתוכלי לבצע תרגילים לעבודת שרירי החזה, הדבר לא ישפיע על רקמת השד עצמה.

5.      תהיה לך צלקת - הגודל שלה תלויה בשתל. אם בחרת לשים שתל סיליקון, גודל השתל נקבע במהלך הניתוח. החתך נעשה בגודל מספיק בכדי להכניס את השתל לשד. שתלי מי מלח , לעומת זאת, מגדילים אותם רק לאחר שהשתל הוכנס לשד. לכן, לשתלי מי מלח יש חתך קטן יותר מאשר סיליקון. הצלקת לרוב תהיה בכפל התחתון של השד ולרוב לא ניתן יהיה להבחין בה בכל אחד מהמקרים.

6.      הטבע לא ייעצר על ידי ניתוח הגדלת חזה- ככל שמתבגרים גמישותו הטבעית של העור מתחילה לרדת. נסיבות משתנות בחיים כמו הריון, ירידה במשקל והזדקנות ישפיעו על האופן בו השדיים נראים ומרגישים. אם את מבצעת ניתוח הגדלת חזה בגיל 22, עדיין תעברי את השינויים הללו ותראי אותם גם בשדייך. החלפת השתלים שלך ושילוב הרמת חזה תעזור לך לתקן את הבעיה.

7.      התייעצי עם מנתח פלסטי מוסמך בלבד.

אם את מעוניינת בהליך הגדלת חזה, את מוזמנת לפנות להתייעצות עם ד"ר וולף, מהרופאים המנוסים ביותר לניתוח הגדלת חזה והרמת חזה.

עוד מידע בנושא הגדלת חזה?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi