מידע מעניין על מתיחת בטן

מידע מעניין על מתיחת בטן

הרבה אנשים יכולים להזדהות עם התחושה הלא נוחה שנלווית לבטן עגלגלה. אנחנו נפגשים עם הבטן בכל המצבים והתנוחות – ישיבה, שכיבה, מדידת בגדים בחנויות השונות, במקלחת ותוך כדי שאנחנו מתארגנים ליציאה מול המראה. מראה הבטן יכול להשפיע באופן ישיר על דברים משמעותיים בחיים שלנו כמו הביטחון העצמי והאגו שלנו, ולכן אנשים רבים בוחרים לעבור ניתוח מתיחת בטן כדי לשפר את ההרגשה והדימוי העצמי. אז אם מעניין אתכם להרחיב בנושא - אספנו בשבילכם את כל מה שחשוב במאמר הקרוב.

אין גבול לייאוש

אנשים רבים, לרוב נשים לאחר לידה, או אלו אשר ירדו ירידה דרסטית במשקל,  חווים תסכול רב שעל אף שהם דבקים בשמירה על אורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה, אימוני כושר, שעות שינה מרובות, שתיית מים תמידית והקפדה על אכילת ירקות, פירות וחלבונים - הם לא מצליחים להשיג את התוצאות הרצויות. הם משקיעים מאמצים רבים אולם ללא תוצאות, דבר הגורם להם לייאוש והבנה כי לא יעזור מה שיעשו, הבטן עדיין תוותר רפויה, דבר שמוביל לשלב של הרמת ידיים.

ניתוח מתיחת בטן בא במטרה לעצור את התסכול והייאוש.

יש להבין כי לא תמיד המאמצים של תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית מספיקים – והפתרון מחייב התערבות כירורגית של מתיחת בטן. אולם יש לזכור תמיד כי ניתוח מתיחת בטן לא בא להחליף את אורח החיים הבריא אותו סיגלתם לעצמכם אלא הוא מגיע בנוסף לכך.

מה מתרחש במהלך הניתוח

ניתוח מתיחת בטן הוא הפתרון האידיאלי עבור כל מי שרוצה להחזיר לעצמו את המראה החטוב, הרענן והצעיר. כחלק מניתוח מתיחת בטן יוסרו שכבות עור מיותרות ושומן עודף, וכן יהודקו השרירים של דופן הבטן. התוצאה של כל אלו היא בטן מתוחה וישרה, כזו שתחזיר לכם את הביטחון העצמי שנעלם לכם בדרך ותאפשר לכם ללבוש את הבגדים שתמיד רציתם ללבוש, ללכת עם הבגד ים ששוכב לכם בארון כבר שנים ובאופן כללי – להרגיש הרבה יותר טוב עם עצמכם.

איך זה עובד?

ניתוח מתיחת בטן הוא ניתוח קצר יחסית שאורך בין שעתיים לשלוש שעות, בהתאם לכמות השומן העודף שיש להסיר. בייעוץ מקדים תוכלו לקבוע עם הרופא המטפל האם תתבצע מתיחת בטן אורכית או מתיחת בטן רגילה, בהתאם לכמות השומן ודרך הפעולה הנכונה ביותר עבור הגוף האישי של כל מטופל או מטופלת.

עוד מידע בנושא מתיחת בטן?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi