למי מתאים ניתוח מתיחת בטן?

למי מתאים ניתוח מתיחת בטן?

כשאנחנו חושבים על מראה הגוף המושלם עבורנו, אנחנו חושבים על כמה מקומות ספציפים בגוף שאנחנו יודעים שמראה מהמם שלהם יוכל לתת לנו את ההרגשה הכי טובה בעולם. בין הירכיים, הידיים והפנים שלנו, גם הבטן תופסת מקום מרכזי בנראות החיצונית שלנו, ועבור רבים העניין הזה הופך בעייתי ביותר, ולמה? פשוט מאוד – מראה הבטן שלהם ממש לא מספק אותם. מתיחת בטן היום היא אחת האפשרויות הטובות ביותר להעניק לכם את מראה הבטן השטוחה והיפה, ולכם רק נותר להרים את הכפפה ולהתחיל בתהליך.

מתיחת בטן – מה זה אומר?

הרבה פעמים אנחנו בטוחים שכבר עשינו הכל – אנחנו מקפידים על תזונה נכונה ועל אכילה מבוקרת, אנחנו מתאמנים בין 3-4 פעמים בשבוע, ובכל אופן הבטן שלנו נשארת רפויה ולא יפה. העניין הזה עלול לתסכל מאוד, אבל אם בעבר לא היתה לנו ברירה אלא לקבל אותו כמו שהוא, הרי שהיום יש אופציה טובה מאוד להתמודד איתו, באמצעות מתיחת בטן.

ניתוח מתיחת בטן הוא ניתוח שבא במטרה להקנות לבטן שלכם את המראה הכי טוב שיש. במהלך ניתוח מתיחת בטן מוסרות שכבות עודפות של עור ושל שומן, ונעשה הידוק של השרירים שנמצאים בדופן של הבטן.

מתיחת בטן – למי זה מומלץ?

ההחלטה לגשת לניתוח מתיחת בטן היא החלטה לחלוטין אישית, והיא מיועדת גם לנשים וגם לגברים. ניתוח מתיחת בטן היום נפוץ בעיקר בקרב נשים שעברו לידה אחת או יותר, שבעקבותיהן הבטן שלהן קיבלה צורה אחרת מזו שהן היו רגילות לה.

בנוסף, אנשים רבים שסבלו מעודף משקל בעבר, אך רזו והגיעו למשקל שהם מרוצים ממנו – נותרו עם שכבות העור והשומן העודפות, ולכן ניתוח מתיחת בטן נפוץ גם בקרב האוכלוסיה הזו.

ניתוח מתיחת בטן: כדאי או לא כדאי? זאת השאלה!

עכשיו הגיע הרגע שלכם לקבל החלטה, ולהבין האם ניתוח מתיחת בטן הוא כדאי עבורכם. רגע לפני שאתם מקבלים את ההחלטה הסופית, כדאי לדעת שמדובר על ניתוח פשוט למדי, שתופעות הלוואי שלו פשוטות וחולפות במהירות, והוא כולל הליך החלמה קצר ופשוט.

עוד מידע בנושא מתיחת בטן?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi