ניתוח מתיחת בטן אצל ד"ר וולף

ניתוח מתיחת בטן אצל ד
ניתוח מתיחת בטן הינו ניתוח פלסטי שמטרתו היא הסרת עודפים של שומן ועור, והידוק שרירי דופן הבטן, שבסופו הבטן נראית מתוחה ואסתטית יותר. ניתוח זה שכיח מאוד בקרב נשים לאחר לידה אחת או מספר לידות, ששרירי הבטן שלהן התרפו, ונשארו להן עודפי שומן, כתוצאה מההרזיה שלאחר הלידה. כמו כן הוא נפוץ אצל נשים וגברים שהיו שמנים בעבר, ולאחר שעברו מספר דיאטות הם רזו, אך נותרו להם עודפים של שומן ועור בבטן. הניתוח מתבצע תוך הרדמה מלאה, הוא אורך כשעתיים – שלוש, ולאחריו יש לשהות לילה בבית החולים לצורך השגחה. היקפו של הניתוח תלוי בכמויות השומן ועודפי העור שהצטברו בבטנו של המנותח, וברפיון של שרירי הבטן שלו.  

ד"ר וולף – מנתח פלסטי בכיר בעל ניסיון רב בביצוע ניתוחי מתיחת בטן

על מנת שניתוח מתיחת הבטן יבוצע בהצלחה ועל הצד הטוב ביותר, מומלץ לעבור אותו אצל מנתח פלסטי מנוסה שערך כבר ניתוחי מתיחת בטן רבים. ד"ר יורם וולף הוא כירורג פלסטי, שמאחוריו ניסיון של שנים בעריכת ניתוחי מתיחת בטן. המקצועיות והיחס המסור שלו, מלווים את המנותחים לאורך כל שלבי הניתוח, החל מהשלב בו מתבצעת עמו השיחה הראשונית שבמהלכה נבדקת התאמתו לניתוח, ועד לתהליך ההחלמה, בו הוא עובר ביקורת על מצבו.

מספר טיפים למנותחת במתיחת בטן

  • בחודש הראשון לאחר הניתוח יש להימנע מהרמה של משקל כבד או ביצוע של פעילות אינטנסיבית מדי, היות וזה יכול לפגוע בתוצאות הניתוח.
  • יש לרכוש סבון מיוחד שבאמצעותו ניתן יהיה לשטוף את האזור של הניתוח ללא חשש לזיהום של הצלקת. מדובר בסבון שמכיל חומר כימי אשר מחטא אותה.
  • ישנה חשיבות גדולה לאיכות הציוד של השאיבה והמתיחה בבית החולים, שכן לא בכל בית חולים יש ציוד יקר ואיכותי באותה המידה. לפני שתחליטו על ביצוע הניתוח, וודאו מול הרופא המנתח את טיב הציוד בבית החולים בו יבוצע הניתוח, שכן יש לו השפעה גדולה על הצלחתו. 
  • יש לבקש מהמנתח שיבצע את קו החיתוך נמוך ככל האפשר, על מנת שלא יראו את הצלקת בעת לבישת בגד ים או מכנסיים קצרות.
עוד מידע בנושא מתיחת בטן?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi