עלות ניתוח מתיחת בטן

עלות ניתוח מתיחת בטן
עלותו של ניתוח מתיחת בטן מחיר לא מפורסמת בדרך כלל על ידי המנתחים הכירורגיים שמבצעים אותו, ורק לאחר הפגישה הראשונית עם המנותח, הם מוסרים לו את העלות של מתיחת בטן מחיר. על פי רוב, עלותו של ניתוח מתיחת בטן משתנה על פי גורמים שונים של מטופל ומטופל. 
לקבלת ייעוץ צרי קשר עם המרפאה 

מהלך הניתוח

במהלך ניתוח מתיחת בטן המנתח הפלסטי מבצע חתך רוחבי בבטן התחתונה ממותן למותן מעל קו הערווה. דרך חתך זה המנתח מבצע הפרדה של העור והשומן מדופן הבטן ועד קשת הצלעות. אחרי שהעור מופרד, הרופא מבצע חיזוק ומיצוק של השרירים ולמנותח נוצרת בטן שטוחה. העור של המטופל נמתח כלפי מטה, העודפים שהיו בו מוסרים, והטבור מוחזר למקומו הטבעי.

לאחר הניתוח

תוצאות הניתוח יישמרו לאורך זמן, כל עוד יש הקפדה על תזונה נכונה ועל פעילות ספורטיבית. הריונות חוזרים יכולים לפגוע בתוצאותיו של הניתוח, אך בטנה של המטופלת עדיין תיראה טוב יותר, מהאופן שבו נראתה לפני ביצוע הניתוח. לאחר הניתוח חשוב מאוד לנוח, אך גם לבצע פעילות ספורטיבית קלה. כמו כן חשוב ביותר לחגור את חגורת הבטן שמהדקת את אזור הניתוח למשך חודש. אחרי ניתוח מתיחת בטן, המטופל יעבור ימים לא קלים שבהם הוא יסבול מבצקות, נפיחויות ושטפי דם. כמו כן, בעקבות הניתוח הגב יהיה כפוף מעט במשך מספר ימים אך הוא יתיישר בהדרגה.
 

 
 
 
 

 
 

עוד מידע בנושא מתיחת בטן?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi