ניתוח שאיבת שומן המשולב עם מתיחת בטן

ניתוח שאיבת שומן המשולב עם מתיחת בטן

להיפרד מהשומן

כבר בתקופות עתיקות, נהגו בני האדם להתעסק בגופם ובמראה החיצוני שלהם. כמובן שהיופי הוא בעיני המתבונן, ולכל אחד הגדרה שונה למה יפה ומה יפה פחות, אך כיום כולם מסכימים כי שומן עודף הוא בהחלט פחות יפה. ההוכחה לכך, היא העובדה שקיימות היום כל כך הרבה אפשרויות להיפטר מהשומן העודף. אינספור דיאטות ושיטות הרזייה, מכוני כושר בכל פינה, מגוון חוגים לעיצוב וחיטוב הגוף ומבחר ניתוחים פלסטיים שונים. בשנים האחרונות ניתן לראות גידול משמעותי בניתוחים משולבים, המציעים פיתרון לשני איזורים שונים בגוף, או לשתי בעיות באותו האיזור. אחד הניתוחים המשולבים הנפוצים ביותר, הוא ניתוח שאיבת שומן המשולב עם מתיחת בטן. 

לשאוב ולמתוח

תהליך שאיבת השומן הוא תהליך ניתוחי, שמטרתו היא לפסל ולעצב את הגוף על ידי הסרה של שומן לא רצוי. השלב השני של הניתוח, מתיחת הבטן, הוא תהליך שמטרתו להיפטר מכל עודפי העור ולטפל בהתרופפות דופן הבטן. שני הניתוחים האלה, המשולבים בניתוח אחד, למעשה משלימים זה את זה ומעניקים למטופל את התוצאות המבוקשות, בניתוח אחד בלבד. שאיבת השומן מאיזור הבטן משאירה אחריה עודפי עור, שעלולים להוות בעיה בעתיד. לכן, משלימים את שאיבת השומן עם מתיחה של הבטן והסרת עודפי העור. כך מתקבלת למעשה בטן חדשה ומתוחה לגמרי.

שניים באחד

ניתוח שאיבת שומן המשולב עם מתיחת בטן, מאפשר לעבור את כל התהליך בהרדמה אחת בלבד, תקופת החלמה אחת בלבד וכמובן חיסכון משמעותי בעלויות, בהשוואה לביצוע שני ניתוחים נפרדים. בנוסף, מחקרים הוכיחו כי ניתוח שאיבת שומן המשולב עם מתיחת בטן, מערב פחות איזורים הנחשבים לבעייתיים בבטן, יוצר פחות תפרי מתח ושומר טוב יותר על רשת כלי הדם באיזורי הניתוח. זהו ניתוח בטוח גם לבעלי סיכון מוגבר, ובעל יעילות גבוהה יותר מהניתוחים הנפרדים. אך חשוב להקפיד על כך שניתוח משולב של שאיבת שומן עם מתיחת בטן, יתבצע על ידי מנתח מנוסה ומיומן. משך הניתוח אמור להגיע לחמש שעות לכל היותר, כדי להימנע מתופעות לוואי וסיכונים כתוצאה מהרדמה, דימום וכו'.
.
עוד מידע בנושא מתיחת בטן?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi