שאיבת שומן – למי זה מתאים

שאיבת שומן – למי זה מתאים

בשנת 2020 הרפואה האסתטית היא ממש לא תחום שאנשים מתביישים בו. אם בעבר השאלה "מה, עשית בוטוקס?" לדוגמה היתה עלולה להתפרש בתור שאלה חצופה או חודרת לפרטיות של האחר, הרי שהיום נשים וגברים כאחד עונים על השאלה הזו בגאווה ואף מנדבים את המידע הזה מתוך עצמם בלי להתבייש. הרפואה האסתטית הביאה איתה כמה וכמה ניתוחים משני חיים עבור אנשים מסויימים, כשניתוח שאיבת שומן לגמרי נמנה עם הניתוחים האלה.

מה זה ניתוח שאיבת שומן?

ניתוח שאיבת שומן הוא למעשה החלק האחרון בתהליך ההרזייה, כאשר הוא מתייחס להסרת שומן לאחר שביצוע פעילות גופנית או שינוי הליך התזונה לא השפיע עליו.

בנוסף, ניתוח שאיבת שומן עשוי להתרחש בהתאם לצרכים רפואיים.

כפי שאמרנו, ניתוח שאיבת שומן נועד לצורך צמצום היקפים אולם הוא אינו בא במקום ספורט או תזונה נכונה- אלא במטרה להשלים את התהליך. גם נשים וגם גברים שרוצים להצר את גזרת הגוף שלהם מוזמנים לברר על ניתוח שאיבת שומן באיזורים כמו הירכיים, הישבן או הבטן. ניתן לבחון לפי הצורך ניתוח שאיבת שומן באיזורים נוספים בגוף.

כמה זמן לוקח להחלים?

ניתוח שאיבת שומן נחשב לניתוח פשוט יחסית. כשמדברים על ביצוע פעולות הבית הפשוטות, לאחר ניתוח שאיבת שומן תוכלו לחזור אליהן בין יומיים לארבעה ימים. מבחינת חזרה לשגרת עבודה תקינה – הדבר אפשרי לאחר כשבועיים, ואילו חזרה מלאה לשגרה כולל החלמה מלאה והיפרדות מתחושות הכאב מתרחשת תוך כחודשיים או שלושה.

למי זה מתאים?

ניתוח שאיבת שומן מתאים לגברים ונשים שמרגישים לא שלמים עם צורת הגוף שלהם. רבים מוצאים בירכיים גדולות, בטן גדולה או ישבן גדול מקור לבושה, וחשים תחושות קשות בכל יציאה מהבית, מדידת בגדים, ביצוע פעילות גופנית או אכילה.

כדי להגיע להשלמה מלאה עם הגוף דרושות לפעמים פעולות נוספות מעבר לשינוי התזונה האישית, דיאטה או כניסה לשגרת אימונים מפרכת. אז אם שינית כבר את אורח חייך ועדיין לא קיבלת את התוצאות אותן אתה מחפש- ניתוח שאיבת שומן יכול להיות הפתרון בשבילך, כאשר מומלץ כמובן לבצע אותו אצל מנתח פלסטי מומחה שיוכל לייעץ לכם וכמובן לבצע את הניתוח כהלכה. שיהיה בהצלחה!

עוד מידע בנושא שאיבת שומן?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi