שאיבת שומן מהסנטר

שאיבת שומן מהסנטר

יופי ואסתטיקה הם חלק מחיינו. יש לא מעט נשים שמוכנות ללכת רחוק בשביל לשפר את המראה שלהן, והיום בעידן המודרני, יש גם לא מעט גברים כאלו. הפנים הם כמובן מה שמציג אותנו יותר מהכול מבחינת מראה ולסנטר יש תפקיד משמעותי מאוד כחלק מאותם פנים.

אבל מה אם מצטבר שומן בסנטר? האם יש מה לעשות עם זה? התשובה היא שבהחלט כן. אין סיבה לסבול ממראה לא אסתטי כשאפשר לשפר אותו בצורה משמעותית. כאן המקום רק לציין שהפתרון שיוצע אינו מתאים לאנשים בעלי עודף משקל משמעותי כי אלו לא יראו תוצאות משמעותיות. מי שכן אלו אנשים בעלי עודף משקל קטן.

הפתרון – שאיבת שומן מהסנטר

אז איך הופכים את הסנטר לבעל מראה אסתטי ונעים, יפה ומושך כמו שרוצים? באמצעות שאיבת שומן. ממש כמו ששואבים שומן מאזורים אחרים בגוף, גם את הסנטר אפשר להפוך לאסתטי ומתוח יותר.

בפועל ההליך הוא הליך ניתוחי שכולל חתך קטן בתחתית הסנטר החדרת קנולה שבטכנולוגיה ייעודית מבצעת המסת שומן במקביל לשאיבת השומן. המסת השומן מאפשרת לשאוב אותו בקלות מה שמתבצע טכנית באמצעות מכשירים נתמכי לייזר. במהלך שאיבת השומן המנתח מפסל את הרקמות ויוצר צורה חדשה לסנטר. ההליך ניתן לביצוע תחת הרדמה מקומית / כללית בהתאם למצב הרפואי ושיקול המנתח.

ההליך כולו אינו ארוך במיוחד, הליך שלאחריו משתמשים בחבישות מיוחדות, בכדי לאפשר למקום החלמה מלאה ולמנוע בצקת. בתוך כשבוע עוברת הנפיחות שנוצרת או לפחות יורדת משמעותית עד שלאחר כמה ימים היא נעלמת לגמרי.

מוכנות נפשית

שאיבת שומן הוא ניתוח לכל דבר, ניתוח אסתטי שמשנה את מראה הפנים בצורה די משמעותית. מי שרוצה לעבור את הניתוח צריך לדעת עליו יותר, צריך לבוא עם ציפיות נכונות לאחר שהוא מקבל הסבר מקיף על מהלך הניתוח ועל תוצאותיו הרצויות והאפשריות בפגישת הייעוץ עם ד"ר וולף. ניתוח שאיבת שומן מהסנטר כמו גם כל ניתוח אסתטי אחר מצריכים בגרות נפשית. לא כל אחד יכול לעבור ניתוחים מעין אלו וכל מועמד נבדק בפרמטרים המתאמים האם הוא מתאים להליך.

כשזה נוגע לגוף שלכם ובפרט כשזה נוגע לפנים שלכם, אל תוותרו על הטוב ביותר. ד"ר וולף הינו מנתח פלסטי מוערך מאוד ובעברו יו"ר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, רופא בעל שם עולמי שמאות גברים ונשים מגיעים אליו לטיפולים וניתוחים מסוגים שונים.

צוות המרפאה אף הוא סיבה טובה להיות בה ולקבל בה את הטיפול המיועד, צוות מקצועי עם מיומנות גבוהה, צוות עם ניסיון רב בתחום ועם המון רצון לעזור. החלום שלכם או שלכן הוא להיראות טוב יותר, החלום להפוך למציאות.

עוד מידע בנושא שאיבת שומן?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi