שאיבת שומן מהבטן

שאיבת שומן מהבטן
במדינת ישראל מבוצעים מידי שנה כ-12,000 ניתוחים כירורגיים פלסטיים. מתיחת בטן היא ניתוח פלסטי שמטרתו היא חיטובה של הבטן, כי עם הגיל הבטן נהפכת ממתוחה לרפויה ובלתי אסתטית. על פי הסטטיסטיקות, ניתוחים של מתיחת בטן מהווים כ-5% מכלל הניתוחים הפלסטיים, ועם הזמן הם הופכים לפופולריים יותר ויותר. ניתוח מתיחת בטן מבוצע בהרדמה כללית, ונעשה לרוחבה של הבטן ממותן למותן, מעל קו הערווה, והיכן שהמנתח הפלסטי סימן בהכנה לניתוח. 

השיטה המשולבת – ניתוח מתיחת בטן הכולל שאיבת שומן

מנתחים פלסטיים מחפשים כל העת לבצע ניתוחים פלסטיים המניבים תוצאות טובות יותר למנותחיהם, תוך הפחתת הסיכונים שהינם חלק בלתי נפרד מכל הליך כירורגי. השיפור שחל בטכניקות של שאיבות השומן, והעלייה בבטיחות ניתוחים אלה, עודדה את שילובה של שאיבת שומן מהבטן בניתוח מתיחת הבטן, וכיום מדובר בשיטה מקובלת מאוד. השילוב החדשני של ניתוח מתיחת בטן הכולל שאיבת שומן מהבטן פותח ותוכנן על מנת להוות אלטרנטיבה שתהיה בטוחה יותר מניתוח מתיחת בטן רגיל. התוצאה המושגת מניתוח משולב הנה טובה יותר מתוצאתו של ניתוח מתיחת בטן רגיל, היא נעשית באופן בטוח יותר מהשיטה המסורתית, ובתקופת החלמה קצרה יותר. 

התייחסות לפלג הגוף המרכזי והתחתון כיחידה אסתטית רציפה

בניתוח מתיחת בטן הכולל שאיבת שומן מהבטן, ישנה התייחסות לפלג הגוף המרכזי והתחתון כיחידה אסתטית רציפה, הוא נותן מענה עיצובי מקיף, ואינו מוגבל רק לדופן הקדמית של הבטן. עשיית השימוש בטכניקה של שאיבת רקמת השומן העודפת מהדופן של הבטן העליונה, מאפשרת למנותח ליהנות מן היתרונות של העיצוב המשופר, ומקטינה את הצורך בהרמה של השומן והפרדת העור מהדופן של הבטן. הרווח מזה הוא גדול מאוד. ניתן לנייד את העור של הבטן ללא צורך בניתוק של כלי הדם, אשר מספקים את הרקמה הזו, והאספקה המשופרת של הדם מבטיחה ריפוי טוב ובטוח יותר של הפצע, מאשר בשיטה הרגילה שאינה כוללת שאיבת השומן.

למי מיועד הניתוח המשולב?

הניתוח מיועד לכל מי שנמצא מתאים למתיחת בטן רגילה, וזה כולל אנשים לאחר ירידה במשקל או כאלה שעברו ניתוחים בריאטריים (ניתוחים לקיצור או מעקף של הקיבה). כמו כן מיועד הניתוח לנשים לאחר הריונות שבעקבותיהם הבטן שלהן נעשתה רפויה מדי, והן זקוקות למתיחתה.

מומלץ לעבור ניתוח מתיחת בטן עם שאיבת שומן אצל ד"ר יורם וולף

כדי שהניתוח המשולב יתבצע על הצד הטוב ביותר, יש לעשותו אצל אדם עם ניסיון ומקצועיות בתחום של ניתוחי מתיחת בטן, המשולבים עם שאיבת שומן. ד"ר יורם וולף, הוא כירורג פלסטי בכיר, שמאחוריו שנים רבות של ניתוחים פלסטיים. ד"ר יורם וולף מעניק למנותחיו יחס חם, ומטפל בהם במקצועיות שאין שנייה לה, משלב השיחה הראשונית ועד לאורך כל תקופת ההחלמה. אם הבטן שלכם הינה רפויה ואתם זקוקים לניתוח מתיחת בטן, צרו קשר עם מרפאתו של ד"ר וולף, לקבלת פרטים נוספים.

עוד מידע בנושא שאיבת שומן?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi