שאיבת שומן מהידיים

שאיבת שומן מהידיים

תשאלו כל אישה מה הדבר שהכי מטריד אותה בגוף ותגלו תשובה אחת שחוזרת על עצמה פעם אחר פעם - השומן שנמצא בידיים ובזרועות. אותה חתיכת שומן שלפעמים נראית לנו כמו מניפה לא אסתטית שמונעת מרבות להרגיש בנוח כשהן לובשות בגד שחושף את הידיים. היום ישנם טיפולים שונים של שאיבת שומן מהידיים שיכולים להפוך את המצב ולשפר את המראה של הזרועות. התוצאה המתקבלת לאחר טיפולים כאלו היא של זרוע מחוטבת ותחושה נעימה יותר כאשר לובשים את הגופייה הקיצית.

כיצד מתבצע טיפול השאיבת שומן מהידיים?

שאיבת שומן מהידיים מתבצעת באמצעות הליך ניתוחי לכל דבר. בדרך כלל מדובר בתהליך שמתבצע תחת הרדמה מקומית. המנתח יוצר חתכים בעור ומחדיר דרכם צינורית ששואבת את השומן העודף מאיזור היד. לאחר שאיבת השומן, המנתח מעצב את העור ומותח אותו, תוך שהוא מסיר עודפי עור. לאחר מכן נתפרת היד ונחבשת. התוצאה היא יד מעוצבת ללא עור רופף ושומנים.

היום יש שימוש רב בטכנולוגיות של לייזר כדי להקל על התהליך הניתוחי. שימוש במכשירי לייזר עוזר להמיס את השומן שנמצא בתוך איזור הזרוע ולהקל על ההוצאה שלו מהגוף. לצד שאיבת שומן מהידיים יש גם טיפולים שמתבצעים באמצעות הלייזר ומסייעים להיפטר מהשומן בזרועות תוך המסה שלו, אבל הטיפול הזה אינו מונע את היצירה של כיסי עור רופף בגלל השמן.

לאחר סיום הטיפול ביד, המטופל עובר להתאוששות של מספר שעות ובהתאם להחלטת הרופא משוחרר הביתה. ההחלמה כוללת חבישה של תחבושת אלסטית מסביב ליד במשך מספר שבועות וכמובן ביקורת של הרופא. תופעות הלוואי הן נפיחות, אדמומיות ומעט בצקת שיורדת לאט לאט.

שאיבת שומן בידיים - למי זה מתאים?

טיפול של שאיבת שומן בידיים מתאים לנשים וגם לגברים שאינן סובלות מעודף משקל רב אך יש להן מצבורים של שומן באיזור הזרועות. הטיפול מתאים למשל לנשים שעברו כבר תהליך של הרזייה ונותרו עם מעט שומן ועור רופף באיזור הזרועות.

חשוב לציין שהניתוח אינו ניתוח של חיטוב והרזייה במקרה של עודף משקל. הוא לא מתאים לאנשים שהם בעלי בי.אם.איי גבוה ורוצים להפחית במשקלם או לחטב את הידיים תוך כדי. בנוסף, יש מקרים רפואיים שבהם הרופא יחליט משיקולים שונים שלא לבצע את הניתוח.

תופעות לוואי פחותות בלבד

טיפול של שאיבת שומן מהידיים לא גורר אחריו הרבה מאד תופעות לוואי. למרות שמדובר בתהליך של ניתוח לכל דבר, רוב תופעות הלוואי נעלמות כעבור מספר שבועות בודדים מיום התהליך. לאורך השבועות לאחר הניתוח היד חבושה בשרוול מתחבושת אלסטית שעוזר להגן וליצור תוצאה טובה יותר לאחר הניתוח.

תופעות הלוואי השכיחות הן נפיחות קלה סביב היד והזרוע, אדמומיות וחוסר נוחות באיזור. התופעות האלו חולפות כעבור מספר ימים מהניתוח והתוצאות נראות לעין תוך זמן קצר.

עוד מידע בנושא שאיבת שומן?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi