למה לבחור בנו?

למה לבחור בנו?
אנו מאמינים כי ביטחונם, בריאותם ושביעות הרצון של לקוחותינו הם אלו המנחים כל החלטה טיפולית והם אלו העומדים בראש סדר העדיפויות שלנו. 

אנו מעניקים יחס אישי וחם לכל לקוח בליווי כל התהליך: מרגע המחשבה, ההתלבטות ועד לקבלת ההחלטה וביצוע תהליך השינוי.  כשמדובר בבריאות ובגוף שלכם, חשוב לנו להיות לצדכם לכל אורך הדרך. 

 להיות שלמים עם הבחירה שלכם

בפגישת הייעוץ, הרצון והציפיות שלך פוגשים בידע ובניסיון שלנו. אנו נקפיד לבחון את התאמת הטיפול הנכון לפי מצבך והמלצתנו תתבסס על שיקולים רפואיים ומקצועיים בלבד תוך אחריות ושקיפות מלאה. 
הודות למערך האבחון והייעוץ הקפדני הפועל במרכז הרפואי דר' וולף, אנו מאשרים תהליך רק ל- 40% מהפונים. לכן, יתכן כי לא פעם נמליץ שלא לעבור ניתוח אלא לשקול אפשרויות אחרות.   

אנו סבורים כי שנות הניסיון המעשי הרבות ואלפי לקוחות שבעי רצון אשר טופלו במרכז הרפואי דר' וולף בקפדנות וברמת בטיחות גבוהה וחסרת פשרות, לצד הסמכות המקצועית שהביאה לבחירת ד"ר וולף על ידי עמיתיו כיו"ר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, יסייעו לכם בקבלת ההחלטה. 

תהליך הייעוץ במרכז הרפואי ד"ר וולף הוא רשת הביטחון שלכם ושלנו! 

אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ אישית בה תקבלו את המידע הדרוש לכם לקראת ההחלטה. 

כיצד תהיו בטוחים שעשיתם את ההחלטה הנכונה? 

הייעוץ המקצועי בו אנו נוקטים נחשב לרשת הביטחון של המטופלים ושלנו. צוות הרופאים המקצועי בראשותו של דר' וולף מקפיד על הצגת כל האפשרויות העומדות בפניכם ויעניק לכם את התמונה המלאה והבהירה תוך התייחסות לציפיות שלכם ולהשלכות של הניתוח. 

המרכז הרפואי דר' וולף הינו מוסד רפואי מקצועי בעל מוניטין מבוסס ואלפי לקוחות שבעי רצון בו פועלים באחריות רופאי עור ומנתחים פלסטיים מהשורה הראשונה. לאחר שקיבלתם את כל המידע והייעוץ האישי הנדרש, חלק בלתי נפרד מהאחריות המקצועית שלנו הוא לאפשר לכם לבחור את הפתרון שיספק מענה לצרכים שלכם ויהווה מרחב בטוח לבחירה חופשית ושלמה. התפקיד שלנו הוא להעניק לכם את הדרך והמידע ההחלטה הסופית נמצאת בידיכם. עוד מידע?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi