הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס

 הזרקת הבוטוקס מונעת ומעלימה קמטי ההבעה ותורמת  למראה צעיר ורענן יותר. הבוטוקס גורם להיחלשות ואף לשיתוק זמני של שרירי ההבעה באזורי ההזרקה ומאפשר היעלמות הקמטים עד לתקופה של שישה חודשים. טיפול נפוץ זה  מתאים להעלמת קמטים באזור שורש האף, המצח והעיניים ויש לו יתרונות רבים, מתבצע ללא צורך בהרדמה זהו הטיפול הבטוח ביותר מסוגו.

 בוטוקס הינו רעלן (בוטוליניום טוקסין) המופק מחיידק ה-Clostridium ונעשה בו שימוש ברפואה למניעת פעולתם של שרירים. כך גם בשימוש האסתטי, השימוש בו  מונע את הקמטים הנוצרים מפעולת שרירי ההבעה במצח ("קמטי המחשבה"), שרירי הגבות  ושרירי שורש האף. 

בוטוקס בגיל צעיר – יתרון גדול יותר 

הזרקת בוטוקס לטיפול בקמטי הבעה בגיל צעיר מעניקה יתרון בולט נוסף מאחר והבוטוקס גם מונע את היווצרות הקמטים. בדרך זו, טיפול מוקדם בגילאי 25-30 יטפל בקמטים כבר בשלבי ההתחלה וימנע את הופעתם בעתיד. 

צפו בתמונה לפני ואחרי - בוטוקס בצידיי עיניים:

 

 בוטוקס בצידיי העיניים

באדיבות www.botoxcosmetic.com

 מה חשוב לדעת על ההליך? 

משך הטיפול הינו כ- 20 דקות ובעת ההזרקה תיתכן תחושת אי נוחות. לאחר הטיפול תיתכן הופעה של אדמומיות, נפיחות קלה ו/או סימנים כחולים באזורי ההזרקה.  

אפקט הטיפול ניכר תוך שבוע עד שבועיים והשפעת החומר היא אישית ושונה מאדם לאדם לרוב התוצאה תישמר שלושה חודשים לכל הפחות ועד חצי שנה. לאחר מכן מומלץ לחזור על הטיפול כיד לשמר את התוצאות שהושגו. עם זאת מחקרים מראים שמשתמשי בוטוקס המתמידים על שגרת טיפולים קבועה יכולים להרחיב את הטווח בין טיפול לטיפול אף מעבר לשישה חודשים.

סיכונים 

• זיהום מקומי באזור ההזרקה – מצב זה אינו שכיח כל עוד הפעולה מתבצעת בתנאים נקיים. 

• יתכן דימום מקומי באזור ההזרקה. 

• יתכנו חבורות באזור ההזרקה, שיחלפו תוך מספר ימים. 

• תיתכן חולשה מקומית באזור ההזרקה או צניחת עפעפיים. תופעה זו אינה שכיחה כאשר ההזרקה מתבצעת ביד מיומנת במיקום הנכון. 

• לעיתים נדירות עלול להתפתח כאב ראש. עוד מידע בנושא בוטוקס?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi