ניתוחי חזה

אומרים שנשים תמיד ישאפו לשפר משהו, שהן אף פעם לא באמת מרוצות ממה שהטבע נתן להן, אז אומרים! האמת היא שנשים פשוט יודעות ששמירה על מראה צעיר וחטוב הוא לא רק עניין של חזות חיצונית אלא הרבה מעבר לכך – זה ביטחון עצמי, זו תחושה של שלמות, זו הרגשה כל כך טובה שאי אפשר לתאר וכשמדובר במראה החזה, שהוא סמל הנשיות, זה אפילו עוד יותר חשוב ועוצמתי.

תהליך הגדילה הטבעי, שינויים הורמונאליים, לידות והנקה גורמים במהלך השנים גם לחזה יפה לאבד מנפחו ולצנוח. ניתוחי החזה, שהם מהניתוחים האסתטיים הפופולאריים ביותר, מאפשרים להחזיר לאישה את מראה החזה הטבעי והמוצק ומעניקים לה תחושה שאין שני לה. מעבר לערך האסתטי, ישנו ערך פסיכולוגי משמעותי התורם לחיזוק את הביטחון העצמי ולשיפור איכות החיים. דר' וולף מאמין כי תוצאת המראה הטבעי הוא המטרה העליונה של ניתוחי החזה וכי כל אישה צריכה ליהנות מהביטחון ומשביעות הרצון המלאה מהמראה החיצוני שלה. לכן, הפתרון הנכון חייב להיות מותאם אישית לכל אישה ולמבנה גופה. 

קטגוריית ניתוחי החזה כוללת הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה, תיקוני א-סימטריה של השד ושחזורי חזה. כמו כן במרכז הרפואי דר' וולף מבצעים גם ניתוחי חזה לגברים, בעיקר לאחר ירידה דרסטית במשקל או ניתוח קיצור קיבה, הכוללים גם שאיבת שומן ועיצוב מחדש של החזה הגברי. 
עוד מידע?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi