ד”ר יורם וולף

אודות

ד"ר יורם וולף, מנתח פלסטי מומחה ויו"ר לשעבר של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, אשר התמחה בכירורגיה כללית, ומומחה בכירורגיה פלסטית ובמיקוכירורגיה. במסגרת תפקידו כיו"ר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, פועל דר' וולף לקידום הענף ולפיתוח שיטות רפואיות ייחודיות לניתוחים.

מאמריו ושיטות עבודתו זכו להכרה בינלאומית וזכו בפרסים יוקרתיים. דוגמה בולטת לכך היא שיטה בלעדית שפיתח לביצוע ניתוחי מתיחת בטן דו שכבתית ללא צורך בנקזים, שיטה זו זיכתה אותו בפרס חדשנות יוקרתי מטעם האיגוד הבינלאומי לכירורגיה אסתטית. הרפואה האסתטית המודרנית מסייעת לאנשים לשפר את המראה החיצוני שלהם וגם לטפל בבעיות רפואיות שונות. לרוב, במקביל לשינוי החיצוני חל גם שיפור בדימוי העצמי ובתחושת שביעות הרצון הכללית.

ואכן, במרפאתו של ד"ר וולף עושים הכול כדי להפוך את חלומותיכם למציאות במסגרת המגבלות הקיימות. השירות של צוות המרפאה מבוסס על שילוב של מקצועיות, ניסיון רב בתחום ואווירה אינטימית. כל לקוחה ולקוח המגיעים למרפאה זוכים ליחס אישי ולתשומת לב רבה. במרפאה לא מעלימים דבר מהלקוחות ומקפידים על גישה כנה, ובמקביל עושים הכול כדי לעודד ולהפיג את החששות והפחדים המתלווים, לא אחת, לניתוח. צוות המרפאה וד"ר וולף, העומד בראשה, מלווים את הלקוח החל מפגישת הייעוץ הראשונה ועד להחלמה המוחלטת מהניתוח.

כטייס בחיל האוויר בעבר, השתרשו בדר' וולף תכונות של רמת דיוק גבוהה, מקצוענות ללא פשרות ואחריות, המלוות אותו בכל פעולה ובכל טיפול. דרכו ואופיו הייחודי, לצד ניסיון של עשרות שנים ואלפי מטופלים, מציבים בעיניו של דר' וולף את אהבת האדם וכבודו כערך העליון של עבודתו.

ד"ר יורם וולף הינו בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת בן גוריון, בעל תואר שני בהצטיינות בכירורגיה פלסטית מטעם ביה"ס ללימודי המשך בפקולטה לרפואה, אוניברסיטת ת"א, בעל דיפלומה במיקרו כירורגיה מאוניברסיטת פריז ע"ש לאונרדו דה-וינצ'י ובוגר תואר שני בהצטיינות במנהל מערכות הבריאות מטעם ביה"ס למנהל עסקים באוניברסיטת ת"א.

המרכז הרפואי ד"ר וולף, פועל בתל אביב, אילת ונהריה. המרכז הוקם במטרה להעניק מענה מקצועי רחב בתחום הרפואה הפלסטית והאסתטית ולכן הוא כולל גם את מחלקת הדרמואסתטיקה המציעה פתרונות מותאמים אישית בתחומי הטיפוח והצערת עור הפנים ורפואת העור. המרכז החדשני כולל את מיטב המומחים בתחום הרפואה הכירורגית הפלסטית ורפואת העור לצד שימוש בטכניקות וטכנולוגיות מהמובילות בעולם.  במרכז, פועל מערך ייעוץ רפואי קפדני, שנועד להבטיח לכל לקוח תמונת מצב אמיתית וכנה המבוססת על נתונים וידע מקצועי ומותאמת לצרכיו האישיים ולנתוניו של כל מטופל. במסגרת זו מתקבל מידע מקיף ורחב ביותר על תהליכי הטיפול, השלכותיו ותוצאותיו, תהליך ההחלמה והחזרה לשגרת החיים וכן על הסיכונים הכרוכים  בטיפול שעשוי להתאים עבורו.

התהליך מאפשר לכל מטופל, לקבל את ההחלטה הבטוחה והנכונה עבורו ולהעניק לו רשת בטחון רפואית להחלטתו. כיום עומדים לרשות הרפואה כלים ופתרונות חדשניים המאפשרים לנו לשפר את המראה החיצוני ולטפל בבעיות רפואיות באופן בטוח.  צוות המרכז כולל רופאים בעלי ניסיון וותק רב שנים הפועלים באחריות ובמקצועיות גבוהה כדי לאפשר למטופלים את המרחב הבטוח להגשמת חלומות ולשיפור המציאות. בנוסף לפעילות הפרטית של המרפאה, המרכז הרפואי ד"ר וולף מעניק שירותי כירורגיה פלסטית כללית למבוטחי "מכבי" ולמבוטחי ביטוחי בריאות פרטיים של החברות המובילות.

אני מאמין

"חשוב לי שכל מטופל במרפאה יהיה מרוצה. בעיני, ערך עליון בעבודתי כרופא נמצא בהקשבה. בפגישת הייעוץ, אני בוחן לעומק את רצונותיו של כל לקוח ומבצע התאמה מיטבית בין ציפיותיו לפתרון הרפואי. במהלך שנות עבודתי כמנתח כירורג בבתי חולים, הגעתי באופן מקרי למחלקת הכירורגיה הפלסטית וברגע שבו נכנסתי לשם ידעתי שזו אהבה ממבט ראשון. הבנתי כי זהו העיסוק הרפואי היצירתי ביותר שקיים ורק במקום הזה אוכל לשלב בין אהבתי לאנשים, למדע ולאמנות ולתרום מהידע שלי למען הציבור. חיידק הפעילות הציבורית מניע ומנחה אותי מגיל צעיר, החל מהקמת שבט הצופים בשכונה ד' בבאר שבע, דרך נסיעתי בגיל 16 לארה"ב כשליח הצופים ועד להחלטה שקיבלתי, שכל תפקיד בו אעסוק בחיי יהיה עם אנשים ולמענם. היה לי ברור שהדרך המקצועית בה אבחר תהיה בעלת תרומה משמעותית לחברה. פנייתם של עמיתי למקצוע לשמש עבורם כיו"ר האיגוד המקצועי, הייתה סגירת מעגל חשובה בתחום הפעילות הציבורית".

טיפים וראיונות

איך לבחור מנתח פלסטי?

ד"ר וולף בתכנית של אורלי וגיא

ד"ר וולף מתארח בסלון של שרון

תעודות

img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img
cross
img
דילוג לתוכן