עיסוי לימפטי (LPG)

הצלוליטיס, משפיע על 90% מהנשים, ביניהן גם נשים רזות ומחוטבות. גם אם אימון גופני ושמירה על תזונה בריאה ומאוזנת הם חלק משגרת חייך, אינך מוגנת מפני מצבורי השומן התת- עורי, הידועים בקרב כולם כצלוליטיס. מיום ליום הגזרה שלך אומנם יותר מחוטבת ומעוצבת, הביטחון העצמי שלך עולה וכולם מרעיפים עלייך מחמאות, אך יחד עם זאת, מתחת לקפלי השמלה והג'ינס העור באזור הירכיים והישבן, אינו חלק ומוצק. הסיבה לכך היא שזרימת הדם לרקמה בה הוא נמצא, אינה טובה ומספקת וישנה גם הצטברות מים באזורים אלו. אז מה עושים כדי להילחם בתופעה וליצור איזון בין ירידה במשקל למראה עור חלק, מוצק ומאוזן, מראה רחוק מטקסטורת הגבשושיות?

התשובות הקונבנציונליות – אימון גופני ועיסוי

אחת הדרכים הנפוצות ביותר למלחמה נגד צלוליטיס היא באמצעות אימון גופני. כן, אימון גופני יעיל לא רק לירידה במשקל ושיפור מצב הרוח, אלא גם כדרך לפיזור השומן התת- עורי שהצטבר באזורים בעייתיים בגוף. כל פעילות שממריצה את זרימת הדם לאזור הירכיים והישבן. בצורה זו הגוף עושה שימוש במצבורי השומן, ליצור סיבי שריר ארוכים התורמים למראה המחוטב. העיסוי הינה דרך נוספת לפיזור הצטברויות השומן באופן נקודתי.

 התשובה החדשנית לטיפול בצלוליטיס – טכנולוגית LPG endermologie® הוא אחד הפתרונות היעילים, הבטוחים והמתקדמים ביותר לטיפול בצלוליטיס באמצעות טכנולוגית עיסוי מכני. ההבדל בין עיסוי רגיל לעיסוי בטכנולוגיה זו הוא כמובן קיצור משך זמן הטיפול בצורה משמעותית.

המכשיר בנוי מגלגלת הנצמדת לעור, מושכת את העור כלפי מעלה ובצורה כזו מעודדת שחרור רקמות, השבת האלסטיות ויצירת סיבים אלסטיים. העיסוי מתמקד באזור נקודתי, מגרה את העור ושכבות האפידרמיס הרדומות על מנת להשיב אליהן את זרימת הדם ולהאיץ את פיזור השומן התת-עורי ומצבורי מים.

3

על מנת למקסם את הטיפול במכשיר ותוצאותיו, המטופלת לבושה בבגד גוף שמטרתו לחזק את האחיזה של הגלגלת באזור וכך למקסם את פעולת העיסוי.

לאחר מספר טיפולים כבר ניתן לראות את העור מוצק, חלק ומאוזן במרקם שלו.

מכשיר LPG וניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן

פעולת העיסוי המכני של המכשיר נמצאה יעילה ביותר כהכנה לניתוחי בטן: מתיחת בטן ושאיבת שומן. כהכנה לניתוח, העיסוי משפר את אלסטיות העור ומקל על תהליך שאיבת השומן ובכך תורם לקיצור זמן הניתוח ושיפור תהליך ההחלמה מתוצאות הניתוח.

בנוסף, פעולת העיסוי יעילה ביותר לאחר הניתוח, בשיפור מראה העור והתחושה ברקמות.  העיסוי מעורר את שכבות הדרמיס ותת-דרמיס, משחרר את הרקמות וכך משיב את התנועתיות והאלסטיות לעור באזור הניתוח והצלקת. יתרה מכך, לאחר ניתוח קיים סיכוי להיווצרות בצקות, בעקבות הצטברות נוזלים באזור. כפי שצוין מעלה, העיסוי המכני משחרר את הרקמות, מעורר ניקוז של הנוזלים שהצטברו, הקלה על הבצקתיות והשבת האלסטיות לעור, דבר אשר כמובן מקל על הכאבים והלחץ ברקמות העור המנותח.  אין ספק שכתוצאה מכך גם הכאבים לאחר הניתוח, בתקופת התאוששות וההחלמה, יורדים משמעותית. מטופלים רבים ממליצים על הטיפול לאחר ניתוח מאחר והטיפול עצמו אינו מלווה כלל בכאבים ואף מקל על הכאבים מידית.

 

דילוג לתוכן