המסת שומן

המסת שומן
26.9 | פורסם ע״י: ד״ר וולף

בין שלל הטיפולים האסתטיים והרפואיים השונים שמטרתם להפחית את כמות השומן בגוף ולחטב את גוף המטופל או המטופלת, טיפול של המסת שומן נחשב לאחד החדשניים שלהם. הטיפול קיים רק מספר שנים ומבוסס על מחקרים פורצי דרך. רבים חוששים לפנות לטיפולי המסת השומן דווקא מהסיבה הזו, כיוון שעדיין אין מידע רב על תופעות הלוואי של הטיפול ועל יעילותו. במאמר זה ננסה לשפוך אור על הנושא.

ישנם שני סוגים עיקריים של המסת שומן

טיפולי המסת שומן מתבצעים בשתי שיטות עיקריות: המסה באמצעות זריקה והמסה באמצעות לייזר. 

זריקת המסה

זריקת המסה היא זריקה שכוללת חומרים שפוגעים בתאי השומן ולמעשה מפרקים אותם. במהלך הטיפול ניתנות מספר זריקות קטנות במקומות הרלוונטיים בגוף. הזריקה הזו שימשה בעבר לטיפולים באנשים שסובלים מתסחיפי שומן והיום משמשת גם להמסת השומן אצל אנשים שיש להם מצבורי שומן כבדים. אם זאת חשוב לדעת שהמסה באמצעות זריקה אינו טיפול שמתאים לכל אדם וישנן הגבלות בריאותיות רבות. תופעות הלוואי של המסת שומן באמצעות זריקה הן אדמומיות ונפיחות.

לייזר

במסגרת המסת השומן באמצעות לייזר מסייע מכשיר הלייזר לפירוק מצבורי השומן. זהו טיפול פחות פולשני מטיפולי המסת שומן באמצעות זריקות, הוא בטוח יותר ואין שימוש בחומרים כימיים כמו בזריקה. השומן מפורק לחלקיקים, נספג בדם ולאחר מכן עוזב את הגוף באמצעות מערכת חילוף החומרים. הטיפול באמצעות לייזר אינו כרוך בתופעות לוואי וסיכונים רבים. ייתכן והמטופל יסבול מאדמומיות ונפיחות באיזור בו בוצעה המסת השומן אבל התופעות אמורות לחלוף כעבור מספר ימים.

היתרונות של זריקת המסת שומן

  • מהיר ויעיל 

זריקות המסת שומן הן כלי מוכח למיקוד אזורי שומן ברחבי הגוף. רוב האנשים יצטרכו בין 2 ל-4 טיפולים כדי לראות את התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

  • ללא טרחה

 זהו טיפול לא ניתוחי שאינו דורש זמן השבתה או תקופת החלמה כמו כל אחת מהחלופות הניתוחיות המוצעות. בעוד שתחוו נפיחות מסוימת בין 48 שעות לשבוע, אם תבחר בטיפול בסוף שבוע, כנראה שלא תזדקקו לחופשה מהעבודה.

  • תוצאות קבועות

אחד היתרונות הגדולים ביותר של זריקות המסת השומן הוא שהתוצאות קבועות! ברגע שתא שומן נהרס, הוא הוסר לצמיתות מגופך. ואי אפשר לבטל את זה.

עם זאת, דבר אחד שחשוב לציין הוא שאם ישנם תאי שומן אחרים באזור, שההזרקה לא נועדה אליהם, הם יכולים למעשה לגדול, אם עולים במשקל או מפספסים שילוב של תזונה בריאה ופעילות גופנית. למרות שלא תראו את התוצאות מיד, אתם יכולים בדרך כלל להתחיל לראות תוצאות לאחר כ-8 שבועות. הסיבה לכך היא שהגוף צריך זמן לנקז ולהסיר את תאי השומן מהגוף, ובאופן כללי זה יכול לקחת בסביבות 8 שבועות.

המסת שומן

המסת שומן

היתרונות של המסת שומן בלייזר

  • לא פולשני

שלא כמו ניתוח שאיבת שומן, אין פצעים פתוחים בטיפול בלייזר, מכיוון שהם עובדים על מעל העור ומקרינים דרך העור כדי למקד את מצבורי השומן מתחת לעור.

  • עור מתוח יותר

לאחר ניתוח שאיבת שומן, העור עלול לצנוח מכיוון שעדיין לא הסתגל לחלל הריק. טיפול בלייזר מסיר את מצבורי השומן וממצק את העור בו זמנית.

  • פחות זמן השבתה

בטיפול בלייזר אדם יכול לחזור לפעילות היומיומית שלו כמעט מיד, בניגוד לניתוח שאיבת שומן שעלול לגרום לכם לבלות מספר ימים בהחלמה.

זוהי אפשרות בטוחה ואידיאלית לכל מי שמחפש להימנע מניתוח. להרזות ולמצוא את מבנה הגוף המושלם שלכם מעולם לא היה קל יותר! המסת שומן בלייזר עובדת בצורה הטובה ביותר עבור אנשים שכבר מנהלים אורח חיים בריא ומחפשים עזרה באזורים הבעייתיים שלהם – בדרך כלל סביב קו המותניים, הירכיים והבטן. אדם בעל מודעות לבריאות יכול לרדת כמה קילוגרמים עם המסת שומן בלייזר תוך חודשיים בלבד.

המסת שומן משולבת עם אורח חיים בריא

חשוב מאד לזכור שטיפול זה אינם טיפולי הרזייה. הם אינם מתאימים לאנשים שסובלים מעודף משקל נכבד. הטיפול מתאים יותר למי שיש לו מצבורי שומן קטנים ורוצה להשיג מראה חטוב יותר. הטיפול משולב תמיד עם תזונה נכונה ואורח חיים בריא שכולל ספורט ופעילות גופנית מכל סוג שהוא. ללא שינוי באורח החיים, המטופל יוכל לחזור למצבו הקודם ולכן מומלץ להתייעץ עם תזונאי ולהיכנס לשגרה של פעילות גופנית המתאימה למצב הבריאותי.

בנוסף הטיפול אינו מתאים לחולי סכרת, אנשים עם בעיות לב ונשים בהריון. לפני כל טיפול נערכות בדיקות כדי לוודא שהמטופל מתאים לטיפול והטיפול מתאים למטופל וכן הרופא סוקר האם המטופל יוכל לשמור על אורח חיים בריא ולשמר את התוצאות בצורה הטובה והבריאה ביותר.

פגישת ייעוץ עם ד"ר וולף

אם אתם מעוניינים בתוצאות יעילות ומהירות והשגת גוף חטוב ללא שומן מיותר, ד"ר וולף מציע ניתוח שאיבת שומן משולבת עם המסת שומן. לפני שאתם עושים כל החלטה דרמטית מומלץ למצוא מרפאה איכותית, מקצועית ואמינה שבראשה עומד צוות מטפלים מנוסה ובעל מוניטין מעולה. קבעו פגישת ייעוץ כדי לשמוע את כל האינפורמציה על הטיפול ולוודא שהוא אכן מתאים לכם. טיפול זה מהווה את הטיפול המתקדם ביותר שעוזר להיפטר מהשומן המיותר בגוף. אם גם אתם רוצים להגיע לתוצאות טובות בלי סיכונים מיותרים, זה הטיפול האידיאלי עבורכם.

 

המסת שומן הוא הליך המלווה במגוון מחירים בהתאם למצב הגופני של המטופל. קבעו איתנו פגישת ייעוץ עוד היום ונענה לכם על כל השאלות!

רחוב הברזל 11, בנין A, קומה 5, תל אביב

 

תוכן עניינים לניווט מהיר
דילוג לתוכן