הצערת עור הפנים - הטכנולוגיות החדשות

הצערת עור הפנים - הטכנולוגיות החדשות
26.9 | פורסם ע״י: ד״ר וולף

בעידן הדיגיטלי של היום, כל אירוע מתועד בסמארטפון – תמונות שלכם מאירועי משפחה, חתונות וחגיגות בעבודה. כשכל פריים מנציח לעד את הקמטים והכתמים בעור הפנים, הצוואר והזרועות, המודעות שלנו למראה הפיזי גדולה היום מתמיד. כתוצאה מכך, טיפולים אסתטיים לריענון מראה העור במטרה להתקרב למראה צעיר וזוהר כמו בהוליווד, גם הם הופכים לנפוצים יותר היום. כל אישה רוצה להיראות במיטבה תמיד ובמיוחד באירוע גדול. טיפולי פנים כגון פילינג בלייזר לטיפול בפצעי אקנה, צלקות, קמטים והצערת עור הפנים או מתיחת פנים באמצעות חוטי סילוהט, הופכים לחלק מרכזי בהכנות לאירוע הגדול, בנוסף לבחירת השמלה וכניסה למשטר תזונה.

ההחלטה לפנות לרפואה פלסטית הינה החלטה שלרבים קשה לעשות. למרות הרצון לרענן את עור הפנים, חלק מהנשים יפחדו לנסות טיפולים חדשניים, מאחר והן לא מכירות את התחום, ההשלכות והתוצאות, לכן פעמים רבות הן יהססו לפנות לייעוץ או לקבוע פגישת ייעוץ אצל רופא מומחה. תחושות אלו יתעצמו ברגע שיקבלו ידיעה על אירוע משפחתי בהתראה קצרה – חתונת בזק או ברית/ה. הודות לטכנולוגיה המתקדמת ברפואה האסתטית, היום ישנם מגוון טיפולים אסתטיים אשר אינם מחייבים זמן טיפול והחלמה ארוך וניתן לבצע אותם בהתרעה קצרה ולראות את השפעתם על מראה העור לאחר הטיפול הראשון.

מתיחת פנים בחוטים

ישנם סוגים שונים של חוטים, אולם חוטי סילוהט, חוטי מתאר, מטרתם לרענן את מראה עור הפנים עם קווים מוגדרים בטיפול אחד שתוצאותיו נשמרות לתקופה של כשנה וחצי עד להתמוססות החוטים בעור. משך הטיפול הוא כ-20 דקות, הבדל משמעותי ביותר לעומת משך ניתוח מתיחת פנים, ההכנה לניתוח, ההליך הכירורגי וההחלמה מהניתוח. עם התמוססות חוטי הסילוהט בעור יש צורך בחזרה על הטיפול, אחד החסרונות לעומת ניתוח מתיחת פנים. לכן, חשוב להבין שמתיחת פנים בחוטי סילוהט אינה מהווה תחליף לניתוח מתיחת פנים, אלא אפשרות להצערת עור הפנים. יש להתייעץ עם מנתח פלסטי לגבי הטיפול המתאים ביותר עבור מראה עור הפנים שלך.

טיפול פנים באמצעות לייזר פרקציונלי

אחד הטיפולים להענקת מראה זוהר וצעיר לקראת אירוע משפחתי ומרכזי בחיים הוא טיפול פילינג בלייזר לעור הפנים.

טכנולוגיית הלייזר הפרקציונלי היא טכנולוגיה חדשנית להצערת עור הפנים וטיפול בקמטים. הטיפולים נחלקים ל-6 רמות, כאשר כל טיפול מותאם לשכבת העור בה רוצים לטפל. מכשיר ה-CO2RE מאפשר טיפול באזור ממוקד בפנים הודות לקרן הלייזר המדויקת והאפשרות לעבוד ברמות עומק שונות של העור ולכן אפקטיבי ביותר במקרים של הצערת וריענון עור הפנים, קמטים, צלקות, נקבובים בעור ואקנה. במהלך הטיפול קרן הלייזר שולחת נקודות זעירות לאזור בו רוצים לטפל. נוצרות נקודות זעירות של עור שניזוק, המוקפות בעור בריא המעוררות את התחדשות הרקמות הפגועות, קלוגן והיווצרות תאי עור חדשים.

משך הטיפול הוא בין 20-30 דקות, ב-7-10 הימים הראשונים לאחר הטיפול ניתן לצפות לקילוף שכבת העור הישנה, בצורה הדומה לעור הנשרף לאחר חשיפה ארוכה לשמש, ללא הגנה.

טיפול LPG

מעולה לטיפול בקמטים באמצעות תנועת שני גלילים ממונעים ותנועה סיבובית באזור ממוקד בפנים, דמוי עיסוי לעור הפנים. המטרה לעורר מחדש יצירת קלוגן להשבת האלסטיות והחלקת הקמטים. בנוסף, מוגברת יצירת חומר אלסטין אשר מחזק את תאי העור ומשפר את כושר התנגדותו לתנודות שרירים והיווצרות קווי ההבעה. שיטת הטיפול אורכת כשעה, אינה מלווה בכאבים ואינה פולשנית, מקנה לעור מראה הומוגני וגמיש יותר לאחר סדרה של 10 טיפולים.

עם ההתקדמות ברפואה הפלסטית ותחום הדרמואסתטיקה, ההיצע בטיפולים להצערת ושיפור עור הפנים הינו רחב ביותר. חשוב להבין, שלא כל טיפול יתאים לכל אישה ועשוי להשתנות בהתאם למצב העור והבעיות שיש לטפל בהן. פגישת ייעוץ עם רופא מומחה היא הדרך הכי טובה ובטוחה להשגת התוצאות הרצויות למראה פנים רענן, מוצק וצעיר יותר לקראת אירוע חשוב או כחלק משגרת הטיפוח היומית.

נכתב על ידי ד"ר וולף – מנתח פלסטי

דילוג לתוכן