הרמת חזה - מידע שחשוב לדעת

הרמת חזה - מידע שחשוב לדעת
26.9 | פורסם ע״י: ד״ר וולף

החזה הוא אחד מהסממנים שמעניקים לאישה ביטחון עצמי ויופי, ועבור רבות החזה מהווה מקור לגאווה. עם השנים, הגיל והשינויים שקורים בגוף כמו כניסה להיריון ולידה, עובר החזה שינויים בנראות ובמתיחה.

הרמת חזה מהווה בשנים האחרונות פתרון מעולה עבור מי שמרגישה שהחזה שלה הוא אינו עוד כפי שהיה. במאמר הקרוב נספר לכם את כל מה שאתן צריכות לדעת על הרמת חזה, כדי שתוכלו לקבל החלטה נבונה לגבי דרכי הפעולה הבאות שלכן.

הרמת חזה – למי זה מיועד?

כולנו מכירות את הרגע הזה שבו אנחנו מסתכלות על החזה שלנו וכבר לא רואות בו את מה שראינו בו פעם. הוא נפול, מדלדל ובעל מראה מבוגר ולא סקסי. באופן טבעי, ככל שאנחנו מתבגרות כך הגוף שלנו עובר שינויים. שינויים אלו לא פוסחים על החזה, וגם הוא סובל מצניחה ושינוי המראה. ניתוח הרמת חזה מיועד לכל מי שחשה את התחושות האלו ורוצה להתמודד איתן בהצלחה.

מה עושים בניתוח הרמת חזה?

ניתוח הרמת חזה הוא אחד הניתוחים הנפוצים היום בתחום הרפואה האסתטית, ונשים רבות יוצאות ממנו בתחושה של שביעות רצון גדולה. ניתוח הרמת חזה נחשב לניתוח קל עם רמות כאב נמוכות, גם בימים הראשונים שלאחר הניתוח וגם בתקופת ההחלמה.

ניתוח הרמת חזה מותאם באופן אישי לכל אישה בהתאם לגודל החזה, צורת החזה שלה ורמת הנפילה של החזה. אצל נשים מסוימות יתבצע חתך קטן בחלקה העליון של העטרה, אצל אחרות יתבצע חיתוך סביב הפטמה ואילו אצל אחרות יתבצעו חתכים אחרים שיאפשרו הרמת חזה אפקטיבית.

הרמת חזה – הליך החלמה פשוט וקל

בניגוד לניתוחים אחרים, הליך ההחלמה לאחר ניתוח הרמת חזה הוא קל ופשוט יחסית. כן תידרשו לשים לב כאן לתנועות חריגות ולהימנע מביצוע פעולות מורכבות יותר בימים הראשונים, אולם מדובר כאן על חזרה מלאה לשגרה לאחר תקופה של כחודש וחצי בלבד. במהלך הימים הראשונים תוכלו לשים לב לנפיחות בשדיים ושטפי דם שיחלפו במהירות, ולאחר שבוע כבר תחושו בהקלה משמעותית גם ברמות הכאב וגם בתופעת הנפיחות.

מאחלים לכן החלמה מהירה ובהצלחה!

דילוג לתוכן