מחיר ניתוח מתיחת בטן

מחיר ניתוח מתיחת בטן
26.9 | פורסם ע״י: ד״ר וולף

ניתוח מתיחת בטן הינו ניתוח פלסטי שמטרתו היא הסרת עודפים של שומן ועור, והידוק שרירי דופן הבטן, שבסופו הבטן נראית מתוחה ואסתטית יותר. ניתוח זה שכיח מאוד בקרב נשים לאחר לידה אחת או מספר לידות, ששרירי הבטן שלהן התרפו, ונשארו להן עודפי שומן, כתוצאה מההרזיה שלאחר הלידה. כמו כן הוא נפוץ אצל נשים וגברים שהיו שמנים בעבר, ולאחר שעברו מספר דיאטות הם רזו, אך נותרו להם עודפים של שומן ועור בבטן. הניתוח מתבצע תוך הרדמה מלאה, ואורך מספר שעות ולאחריו יש לשהות לילה בבית החולים לצורך השגחה. היקפו של הניתוח תלוי בכמויות השומן ועודפי העור שהצטברו בבטנו של המנותח, וברפיון של שרירי הבטן שלו.

עלות מתיחת בטן 

עלות ניתוח מתיחת הבטן נקבעת לאחר פגישת ייעוץ בין המועמד לניתוח והמנתח. עלות הניתוח מושפעת ממספר גורמים המשפעים על מורכבות ומשך הניתוח. גורמים כגון: משקל המנותח, כמות עודפי השומנים וכמות עודפי העור. גורמים אלו משפעים על מחיר הניתוח ועל כן הוא יכול להשתנות ממטופל למטופל. לצורך קבלת ייעוץ והצעת מחיר אתם מוזמנים לצור קשר עם מרפאת ד"ר וולף ונשמח לעזור!

מהלך הניתוח

במהלך ניתוח מתיחת בטן המנתח הפלסטי מבצע חתך רוחבי בבטן התחתונה ממותן למותן מעל קו הערווה. דרך חתך זה המנתח מבצע הפרדה של העור והשומן מדופן הבטן ועד קשת הצלעות. אחרי שהעור מופרד, הרופא מבצע חיזוק ומיצוק של השרירים ולמנותח נוצרת בטן שטוחה. העור של המטופל נמתח כלפי מטה, העודפים שהיו בו מוסרים, והטבור מוחזר למקומו הטבעי.

לאחר הניתוח

תוצאות הניתוח יישמרו לאורך זמן, כל עוד יש הקפדה על תזונה נכונה ועל פעילות ספורטיבית. הריונות חוזרים יכולים לפגוע בתוצאותיו של הניתוח, אך בטנה של המטופלת עדיין תיראה טוב יותר, מהאופן שבו נראתה לפני ביצוע הניתוח. לאחר הניתוח חשוב מאוד לנוח, אך גם לבצע פעילות ספורטיבית קלה. כמו כן חשוב ביותר לחגור את חגורת הבטן שמהדקת את אזור הניתוח למשך חודש. אחרי ניתוח מתיחת בטן, המטופל יעבור ימים לא קלים שבהם הוא יסבול מבצקות, נפיחויות ושטפי דם. כמו כן, בעקבות הניתוח הגב יהיה כפוף מעט במשך מספר ימים אך הוא יתיישר בהדרגה.

מחיר מתיחת בטן דו שיכבתית

ניתוח מתיחת בטן דו שכבתית הוא ניתוח חדש, חידוש שהציג ד"ר יורם וולף המתמחה בניתוחי מתיחת בטן לפני מספר חודשים בכנס האסתטי הבינלאומי של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.

זהו ניתוח מתיחת בטן שגרתי בעל תוספת משדרגת: במהלך הניתוח מהדקים את שכבת השומן בבטן התחתונה – שכבת השומן התת-פסציאלית. למעשה מדובר בהידוק של הבטן התחתונה לצד הידוק מרכז הבטן ואיזור המותניים, כך למעשה התוצאה היא אסתטית יותר ויציבה יותר.

מהלך הניתוח מתיחת בטן דו שכבתית

ניתוח מתיחת בטן דו שכבתית מתחיל כמו כל ניתוח אחר בתחום זה בהרדמה כללית של המנותח. לאחר ההרדמה יוצר ד"ר וולף חתך באיזור קו הבקיני. החתך הנמוך עדיף על חתכים שהתבצעו בעבר באיזור מרכז הבטן ומסייע להחלמה מהירה יותר ותוצאה אסתטית יותר.

לאחר יצירת החתך מטפלים למעשה במספר שכבות בבטן – בשרירי הבטן שזוכים למתיחה, בשכבת השומן שזוכה להסרה של השומן בתהליך שאיבת שומן המשולב בתוך הניתוח ובשכבת העור שמוסרת לפי הצורך ונמתחת. ניתוח דו שכבתי מטפל גם בשכבת השומן והעור בבטן התחתונה. במהלך הניתוח המנתח מתייחס גם לשינוי במיקום הטבור בעקבות המתיחה ומטפל בכך, כך שהתוצאה תהיה טבעית ואסתטית.

תהליך ההחלמה של מתיחת בטן דו שכבתית

תהליך ההחלמה לאחר מתיחת בטן דו שכבתית זהה לתהליך של כל ניתוח מתיחת בטן. ד"ר וולף מסביר שהניתוח המתבצע כיום ללא נקזים, כפי שהיה נהוג בעבר, מסייע להקל על תהליך ההחלמה ולקצר אותו.

תהליך ההחלמה מתחיל בחבישה של חגורת בטן שחובשת את האיזור ועוזרת לשמור על האיזור נקי. במהלך הימים הראשונים המנותח לרוב מתמודד עם כאבים קלים באיזור ונפיחויות. לאחר מספר ימים התופעות האלו חולפות.

לאחר כשבועיים עד שלושה שבועות ניתן לחזור לפעילות סדירה אך מתונה. לא מומלץ כמובן לבצע פעולות מסוכנות או קשות ללא התייעצות עם הרופא. לרוב לאחר מספר חודשים התוצאות כבר נראות לעין וכל תופעות הלוואי חלפו מזמן.

ד"ר וולף – מנתח פלסטי בכיר בעל ניסיון רב בביצוע ניתוחי מתיחת בטן

על מנת שניתוח מתיחת הבטן יבוצע בהצלחה ועל הצד הטוב ביותר, מומלץ לעבור אותו אצל מנתח פלסטי מנוסה שערך כבר ניתוחי מתיחת בטן רבים. ד"ר יורם וולף הוא כירורג פלסטי, שמאחוריו ניסיון של שנים בעריכת ניתוחי מתיחת בטן. המקצועיות והיחס המסור שלו, מלווים את המנותחים לאורך כל שלבי הניתוח, החל מהשלב בו מתבצעת עמו השיחה הראשונית שבמהלכה נבדקת התאמתו לניתוח, ועד לתהליך ההחלמה, בו הוא עובר ביקורת על מצבו.

טיפים אחרונים לסיום

ניתוח מתיחת בטן מומלץ למי שיש לו עודפי עור ושומן באיזור הבטן ורוצה ליצור מראה אסתטי יותר. אם זאת, חשוב לציין שלא מדובר בניתוח הרזייה ולכן אינו מתאים למי שרוצה להפחית במשקל ולא משנה באיזה מחיר מציעים לכם אותו. האוכלוסייה המתאימה ביותר לניתוח היא אנשים שעברו תהליך הרזייה ונותרו עם עודפי עור ונשים לאחר הריונות ולידות שרוצות להטיב את מראה הבטן.

הניתוח מוביל לתוצאות אסתטיות מאד, אבל חשוב לציין שללא אורח חיים בריא שכולל תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית, מנותחים יוכלו לעלות במשקל ולשנות את תוצאות הניתוח. לכן מומלץ לאחר הניתוח להתייעץ עם תזונאי ולשמור על תזונה נכונה ובריאה ועל פעילות ספורטיבית.

דילוג לתוכן