ניתוח מאמי מייקאובר

ניתוח מאמי מייקאובר
29.03.2021 | פורסם ע״י: ד"ר וולף

הריונות ולידות הם דבר מבורך ואין יותר מרגש מהם. רוב הנשים בגיל הפריון רוצות לעבור את זה, למרות ה"מחירים" הלא פשוטים לפעמים שמתגמדים אל מול הפלא הזה שרואים מול העיניים בדמות הילדים.

לאחר סיום ההריונות, ה"מחירים" והטלטלות שגופך שילם באותן, לעיתים מסרבים לעזוב ומשאירים רצון עז לחזור לממדים ולגוף שהיה לך לפני ההריונות. יש רצון להרגיש שוב צעירה, בלי הסימנים שההריונות השאירו על הגוף, בלי העור העודף הלא אסתטי ובשביל שזה יקרה צריך לעשות פעולה משמעותית.

אז נכון, תזונה נכונה ופעילות גופנית יכולים רק לסייע. אבל ברוב המקרים, מעבר ללהפוך לבריאה יותר, הם לא עושים שינוי דרמטי חיצוני בגוף. אז מה הפתרון? הפתרון הוא סדרת טיפולים שקרויה אצלנו במרפאת ד"ר וולף – ניתוח מאמי מייקאובר – בחזרה לגוף שלך.

מהו ניתוח מאמי מייקאובר?

ניתוח מאמי מייקאובר הוא למעשה לא ניתוח אחד אלא כמה ניתוחים שאמורים להחזיר את הגוף לאסתטיות שהוא היה בה לפני ההריונות והלידות. שלושת הניתוחים העיקריים הם: ניתוח שדיים לאחר הנקות, ניתוח שמטרתו היא לעצב מחדש את השד, להרים אותו ולהחזיר לו את המראה לפני ההנקות, ניתוח בטן שאמור למתוח, לעצב, לתקן ולהשיב אותה לבטן שהייתה לך לפני ההריונות או לפחות לשפר משמעותית את המראה שלה, ניתוח שאמור להסיר עודפי עור ושומן, קמטוטים או סימני מתיחה באזור הטבור, להדק את שרירי הבטן שנחלשו כתוצאה מאותן לידות, לתקן בקע טבורי ועוד. ניתוח נוסף הוא ניתוח של שפתי הנרתיק גם כן בשביל להחזיר להם את המראה האסתטי שאבד בשל הלידות.

מעבר לאלו, לפעמים יש ניתוחים וטיפולים נוספים שניתן לבצע במסגרת תהליך מאמי מייקאובר – בחזרה לגופך כמו שאיבות שומן במקומות שונים בגוף, מתיחת בטן, מתיחת זרועות, ירכיים ועוד טיפולים וניתוחים אחרים.

הכול מתחיל עם ייעוץ מקצועי

צוות מרפאת ד"ר וולף הוא צוות מקצועי עם המון ניסיון. תהליך כמו "מאמי מייקאובר – בחזרה לגופך" מתחיל קודם כל עם ייעוץ מקצועי מקיף ומותאם אישית. לכל מטופלת יש את הנתונים האישיים שלה כמו ממדי גוף, נתונים רפואיים, רצונות, העדפות ונתונים נוספים אחרים. במהלך פגישת הייעוץ ד"ר וולף בוחן את מצבך הרפואי, מבצע בדיקות שונות על-מנת לוודא התאמה להליך, מקשיב לרצונותייך ולקשיים שמלווים אותך, נותן מענה מקיף לשאלותייך ויחד איתך בונה תכנית עבודה יסודית ומסודרת כדי לתת לך את הטיפול המתאים ביותר עבורך.

המטרה היא אחת – להחזיר את גופך למראה שלו לפני ההריונות והלידות עם הניסיון עתיר השנים, הציוד המקצועי והצוות המסור שילווה אותך לאורך כל הדרך, זה בהחלט אפשרי.

תהליך ארוך אך משתלם

תהליך ההחלמה לאחר ניתוחי מאמי מייקאובר הוא תהליך ארוך שיכול לקחת גם כמה חודשים ועד שנה, כשאת השיפור רואים מיידית אך התוצאה הסופית תגיע בשלב מאוחר יותר, הבצקות והנפיחות יחלפו, הצלקות יחלימו ולאט לאט גופך יחזור למה שהיה טרם הלידות אותן עברת.

הצוות שלנו כאן כדי לסייע לך ככל שיידרש במהלך תקופה זו הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית משיחת הטלפון הראשונה וגם לאחר שנים רבות. ד"ר וולף וצוות המרפאה ישמחו לעמוד לצדך וללוות אותך במסע המרגש הזה בחזרה לגוף שלך, אנחנו מזמינים אותך לעשות את הצעד הראשון במסע שלך ולהגיע לפגישת ייעוץ במרפאתנו.

התהליך של ליהיא גרינר

ליהיא גרינר, באומץ ובפתיחות כמו שרק ליהיא יודעת, מספקת לנו מבט מקרוב אל תוך תהליך שיקום הגוף לאחר לידות והנקות הנקרא מאמי מייקאובר– בחזרה לגופך.

במסע משותף, פותחים בפנינו ד"ר יורם וולף וליהיא גרינר, כוכבת הרשת האהובה, צוהר אל תהליך מורכב בו בסדרה של ניתוחים ליהיא מקווה לחזור לאסתטיקה ולגוף שהיה לה לפני הלידות וההנקה.

התהליך המסקרן כולל הרבה מעבר לפרוצדורה רפואית, ישנה עבודה ומוכנות מנטלית, נדרש חיבור בין הרופא והמטופל, תיאום ציפיות לגבי התוצאות והבנה של תהליך השיקום.

"זהו תהליך של שיפור, לא תהליך של בריאה" מסביר ד"ר וולף לליהיא.

צפו בטריילר לסדרה הדוקומנטרית שפותחת לאלפי נשים אפשרות להכיר מקרוב את התהליך שיוכל להחזיר להן את גופן לאחר הסימנים שהותירו עליו ההיריון, הלידה וההנקה.

פרק ראשון- הפאוץ'
ליהיא חושפת בפני דר' וולף ובפניכם את השינויים שעבר גופה ואת הרצון שלה קבל את הגוף שלה בחזרה. ליהיא מבינה את התוכנית של דר' וולף ואת השינויים המתוכננים במסגרת מאמי מייקאובר.

פרק שני – היום הגדול
היום הגדול מגיע וליהיא מגיעה לעבור את הניתוח. דר' וולף מסביר על התהליך, וליהיא משתפת בתחושות שלה בחודש שקדם לניתוח עד היום הגדול.

פרק שלישי – התוצאה
ביחד עם דר' וולף אנחנו עוקבים אחרי תהליך ההחלמה של ליהיא, בחדר ההתאוששות, כ-3 ימים לאחר הניתוח וכ-3 חודשים לאחר הניתוח. ליהיא שמחה בתוצאות המדהימות ומבינה את השלבים לאורך תהליך ההחלמה.

מאמי מייקאובר– לקבל בחזרה את גופך
מאמי מייקאובר הוא בעצם "מטריה" של ניתוחים ותהליכים שמטרתם להחזיר לאישה את האסתטיקה והגוף שהיו לה לפני השינויים שעבר בתהליכי ההיריון, הלידה וההנקה. בבסיס התהליך עומדים שלושה ניתוחים – חזה, בטן ואזור הערווה, אליהם לעיתים מוסיפים תהליכים כמו שאיבת שומן, הסרת עור עודף ועוד, הכל לפי הצרכים ולפי התכנון הקפדני שעושים בפגישות ההכנה.

החיבור בין דר' יורם וולף לבין ליהיא גרינר מדגיש את החיבור הנחוץ בין הרופא המטפל לבין המטופלת, זוהי ממש עבודת צוות ויש לבנות יחסי אמון ולחוש בנוח אחד עם השני כדי לייצר תהליך מוצלח בו המטופלת מבינה את התהליך, את הדרישות וההשלכות והרופא מבין את התוצאה הרצויה ומציג למטופלת בצורה נאמנה את התהליך הצפוי.
לפי דר' וולף, כיצד ניתן לבחור את הרופא המטפל המתאים? לאחר שבדקנו את הניסיון, ההכשרה ההמלצות ושאר הפרטים ה"יבשים", ברגע שתיכנסי לחדש ותדברי עם הרופא תוכלי להרגיש האם זהו האדם הנכון לטפל בך או לא. פשוט מרגישים.

שילוב הניתוחים מאפשר לקצר את התהליך
השילוב של הניתוחים השונים תחת תהליך אחד אמנם יוצר ניתוח יחסית ארוך בחדר הניתוח, שיכול לקחת אפילו 5 שעות ויותר, אך מצד שני הזמן הכולל של התהליך מתקצר. פחות ימי הכנה, פחות ימי אשפוז ופחות ימי החלמה. כך הזמן הכולל של התהליך מתקצר ומגיעים לתוצאה הסופית מהר יותר ובהרבה פחות אי נוחות למטופלת.
בנוסף, היכולת לתכנן ולהוציא לפועל את הניתוחים השונים ביחד, מאפשרת להתייחס לגוף בשלמותו ולייצר תוכנית שלמה השומרת על הפרופורציות והאסתטיקה של כל חלק ללא "אילוצים" הנגרמים על ידי ניתוחים קודמים.

עליה בביטחון העצמי, עלייה ברמת האושר
עבור נשים רבות, הסימנים שתקופת הולדנות משאירה על הגוף הן מאבק מתמשך, ולמרות החזרה למשקל הרצוי, אימונים של עיצוב וחיטוב ושמירה על תזונה נכונה ומאוזנת – חלק מהסימנים עדיין נשארים.
לחלק מהנשים זה עלול לגרום אי נוחות עם גופן, ליצור חוסר ביטחון ואף לפגוע ברמת האושר. תהליך מאמי מייקאובר הינו תהליך המאפשר בצורה מקצועית ויעילה ותוך זמן קצר יחסית לראות שינוי מדהים.
המסע המשותף של דר' יורם וולף וליהיא גרינר מאפשר לנו לא רק להבין את התהליך ברמה המקצועית והטכנית, אלא גם להבין את הסיבות המביאות נשים לבחור במאמי מייקאובר, את הקשיים בזמן התהליך ואת האושר המלווה את תקופת ההחלמה.
תודה לליהיא על ההסכמה לחשוף ולשתף אותנו. 

דילוג לתוכן