הלייזר הפרקציונלי CO2RE

הלייזר הפרקציונלי CO2RE

קמטים? כתמי פיגמנטציה? צלקות מהילדות? אתם לא היחידים שהיו רוצים לשפר את מראה עור פניכם. העור שלנו הוא איבר שמתחדש על בסיס יומי על ידי נשירה של תאים מתים וצמיחת חדשים במקומם. עם הגיל, או כתוצאה מכוויות, מחלות עור או צלקות, חשיפה ממושכת לשמש, מואטת או נעצרת התחדשות העור, ועורנו מאבד מגמישותו,  ונראה פחות צעיר ובריא. לעתים קרובות, השימוש בקרמים ומסכות פנים מאבד מהאפקטיביות שלו ואינו מצליח לטפל בפגעי הזמן. אנו מוצאים את עצמנו מתבוננים במראה, אובדי עצות ומפוחדים מהפנייה להליכים ניתוחיים.

עם השנים והתקדמות הטכנולוגיה ברפואה אסתטית, נמצאו שיטות חדשות לחידוש תאי העור, מיצוקו והשבת מראה בריא ומעוצב לעור פנינו, ללא צורך בהליכים ניתוחיים והחלמה ארוכה וכואבת.

הליך הפילינג- קילוף תאים בלייזר נמצא כיעיל ביותר שכן הוא מהיר מאוד ומדויק. לאחרונה פותחה שיטה מתקדמת והיא הלייזר הפרקציונלי CO2RE. לשיטה זו יתרונות רבים על פני שאר השיטות וגם על פני טיפול בלייזר הרגיל. שיטת הלייזר הפרקציונלי CO2RE בעלת אישורים מטעם ה -FDA וה- CE ותוצאות קליניות מוכחות המציגות שיפור דרמטי  במראה עור הפנים.

פילינג לייזר הינו הליך מומלץ ביותר לעומת פילינג כימי עמוק.

יתרונות הטיפול בלייזר פרקציונלי:

· קרן הלייזר של הלייזר הפרקציונלי CO2RE מאוד מדויקת ומאפשרת לטפל באופן נקודתי באזורים הדורשים טיפול ולא באזורים מיותרים. כך נחסך כאב מיותר ומובטחת החלמה מהירה יותר.

· הייחודיות של הלייזר הפרקציונליCO2RE הוא שניתן לעבוד אתו בעומק שונה של העור ולכן ניתן לטפל במהלך טיפול אחד בכמה בעיות כגון הסרת כתמי פיגמנטציה, הסרת נזקי שמש, הסרת קמטים ומיצוק העור, שיפור מראה של צלקות והצערת העור.

השימוש בלייזר הפרקציונלי CO2RE נמצא יעיל במקרים של: הסרת כתמי פיגמנטציה, הסרת נזקי שמש, הסרת קמטים ומיצוק העור, שיפור מראה של צלקות והצערת העור.

 


 

מהלך הטיפול

המכשיר שולח קרני לייזר זעירות לאזור שבו אנו רוצים לטפל ונוצרת צורה של נקודות זעירות של נזקים בעור שמוקפות בעור בריא. הנקודות ש"ניזקו" מתחדשות בצורה מואצת בעזרת הרקמות הבריאות שמסביבן. כתוצאה מכך, קולגן ותאי עור חדשים מיוצרים ומתקבל מראה עור בריא וחלק יותר.

הטיפול אורך בין 20-30 דקות, אינו מצריך הרדמה כללית, אלא אלחוש מקומי בלבד.

זמן ההחלמה הראשונית קצר ואורך כ- 7 ימים בהם יש להימנע מחשיפה לשמש, אך ניתן להתקלח.

תוצאות הטיפול מחזיקות מספר שנים שלאחריהן ניתן לבצע את הטיפול בשנית.

 נכתב על ידי ד"ר וולף - מנתח פלסטי

עוד מידע בנושא מילוי קמטים?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search
חוות דעת עבור ד"ר יורם וולף מסופקות על ידי MedReviews.co.il חוות דעת על רופאים

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi