הקפאת שומן – הטכנולוגיה החדשה לצמצום היקפים ועיצוב הגוף Cool – Tech

הקפאת שומן – הטכנולוגיה החדשה לצמצום היקפים ועיצוב הגוף Cool – Tech

לכולנו יש שגרת טיפוח ורובנו שומרים על שגרת אימונים כדי להיראות ולהרגיש מיליון דולר. תזונה נכונה וכושר גופני הן דרכים מצוינות לשמור על בריאות הגוף והנפש והשלת עודפי משקל, אולם הן לא בהכרח יתרמו לעיצוב ופיסול הגוף. גם לאחר ירידה במשקל, עלולים להשאר עודפי שומן באזורים הבעייתיים יותר בגוף – בירכיים, בטן עליונה ותחתונה, מותניים, קפלי שומן בגב ובזרועות. במקרים כאלו יש אנשים אשר יחפשו דרכים מהירות להפטר מעודפי השומן ולמקסם את תוצאות הירידה במשקל. השיטה הנפוצה לטיפול בעודפי שומן היא שאיבת שומן וניתוח להסרת עודפי שומן. אולם, היום יש דרך מהירה, בטוחה ופחות חודרנית להסרת עודפי שומן והשגת מראה גוף מחוטב ומעוצב- הכירו את השיטה המתקדמת לצמצום עודפי שומן בטכנולוגית קירור Cool – Tech

 

הקפאת עודפי שומן – מה זה?

הטיפול בהקפאת שומן  Cryoliposis אינו כרוך בהרדמה, חתכים, או בהגבלת תנועה ופגיעה בשגרת היום- יום ולכן גם קרוי "טיפול הפסקת צהריים" המכוון לאפיונים הפיזיקליים של רקמת השומן תת-עורי, ומאפשר הרס סלקטיבי של רקמת השומן, ללא פגיעה ברקמות שכנות. בשנת (2010) אישר מנהל התרופות האמריקאי את השימוש בהקפאת שומן.

 

איך זה עובד?

לאחר פגישת ייעוץ, להתאמת הטיפול לאזור בגוף וקביעת מספר הטיפולים, בטיפול שאורך כ-70 דקות מוצמדות ידיות מיוחדות המותאמות אישית לאזור הטיפול. פעולת הידיות היא הקפאה של ליפידים הגורמת לקריסטליזציה. בנוסף, ההקפאה פוצעת את תאי השומן על ידי בצקת תוך תאית המחוללת ירידה בפעילות Na-K-ATPase, ירידה בכמויות ATP, עליה בחומצה לקטית ושחרור רדיקלים חופשיים - מנגנונים העשויים להפעיל תהליכים של הרס תאי מבוקר (apoptosis) תוך התעוררות תהליך דלקתי ברקמה ופינוי התאים ההרוסים מהרקמה תוך שבועות מהטיפול.

הידיות מבצעות פעולת יניקה של ריכוזי השומן בטמפ' 8- מעלות  כששכבת העור מוגנת באמצעות יריעת הגנה מיוחדת.

מתי רואים תוצאות?

הירידה בכמות השומן לא נצפית מיד אלא בטווח זמן של חודשיים עד שלושה לאחר הטיפול שבמהלכם חל בהדרגה פירוק השומן .שינוי משמעותי בכמות רקמת השומן באיזור המטופל נצפה בדרך כלל כבר לאחר טיפול אחד. במידה ומעוניינים בשיפור נוסף ניתן  לחזור על הטיפול באותו אזור בחלוף 3 חודשים. ההמלצה היא לחזור על 1-3 טיפולים באותו באזור בגוף.

טיפול בהקפאת שומן הינו טיפול המצריך בדיקה רפואית לפני תחילת הטיפולים. לפני תחילת מחזור הטיפולים חשוב להיפגש להתייעצות וקביעת תכנית טיפולים בהתאמה אישית.

טיפולים לעיצוב הגוף הנם פופולריים ביותר היום בתחום הרפואה הפלסטית. מומחי הרפואה הפלסטית כל הזמן עובדים ומפתחים דרכים חדשות שיענו על דרישות מטופלים להליכים מהירים, קלים ובטוחים יותר שאינם כרוכים בהרדמה, ניתוח או זמן החלמה ארוך. אין ספק שהטכנולוגיה החדשה להקפאת תאי שומן והצרת היקפים מסתמנת ככוכבת חדשה ופתרון חלופי לניתוחי שאיבת שומן ומתיחת בטן.

נכתב על ידי ד"ר וולף - מנתח פלסטי

עוד מידע בנושא שאיבת שומן?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search
חוות דעת עבור ד"ר יורם וולף מסופקות על ידי MedReviews.co.il חוות דעת על רופאים

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi