דברים שחשוב לדעת על הקפאת שומן

דברים שחשוב לדעת על הקפאת שומן

להפחתת משקל יש חשיבות בריאותית שכולנו מודעים לה. אנחנו שומרים על אורח חיים בריא, תזונה נכונה ועשירה במזון המתאים לתוכנית הירידה במשקל וברוב המקרים התוצאות נראות לעין.

 

אזורי גוף עם שומן עקשן שאינו נעלם

לעיתים, גם אחרי ירידה במשקל, או עקב מבנה גוף, נשארים מצבורי שומן עיקשים באזורי גוף מסוימים, שאינם "נכנעים" לדיאטה או לפעילות גופנית ממוקדת. בעיקר מדובר באזורי הירכיים, הבטן, הישבן, הברכיים והזרועות.

 

התופעה הזאת יכולה ליצור חוסר ביטחון ואף מצב של ייאוש – מכיוון שדיאטה ופעילות גופנית, ממוקדת ככל שתהיה, לא תמיד מסייעות באופן נקודתי להיפטר מאותם אזורי שומנים עקשנים.

 

יש פתרון – והוא מהפכני!

אם עד העת האחרונה הפתרון היה כירורגי, כלומר ניתוח שאיבת שומן, כיום יש פתרון שאינו כולל זמן החלמה, אינו כרוך בכאב, ואינו פולשני כלל. הרתיעה מניתוח מובנת והמדע חיפש אחר דרך לא ניתוחית לטפל באזורי גוף ממוקדים יחסית דוגמת ירכיים, בטן, ישבן , גב, סנטר, זרועות.    

 

איך זה עובד?

טכנולוגיית CoolTechהיא טכנולוגיה שמטרתה צמצום השומן בגוף. מכשיר ה-CoolTech פועל על ידי הקפאת תאי השומן באמצעות מערכת קירור מבוקר, שלמעשה מפרקת ומעלימה את תאי השומן עצמם. השיטה אינה פולשנית, היא בטוחה ויעילה והתוצאה הנראית לעין היא משמעותית.

תוצאות הטיפול במכשיר CoolTechנראות כבר לאחר טיפול אחד בלבד, וזהו טיפול אידיאלי במקרים שבהם מבקשים לטפל בתאי שומן שהצטברו באזור מסוים. טיפול במכשיר CoolTech מביא להפחתה של ריכוזי שומן באזורים שונים של הגוף.

 

הטיפול עצמו:

טיפול במכשיר CoolTech נמשך 70 דקות ואינו דורש הרדמה או אלחוש מכל סוג שהוא. במהלך הטיפול, הידיות "יונקות" את אזור השומן, מקפיאות את תאי השומן ויוצרות בצקת תוך תאית. תאי השומן שנהרסו בתהליך ההקפאה המבוקרת מופרשים מן הגוף דרך מערכת הלימפה.

לאחר הטיפול אין תקופת החלמה, ואפשר להמשיך את שגרת היום כרגיל, וללא נקיטת אמצעים מיוחדים. משום כל אלה זכה הטיפול במכשיר קולטק לכינוי " "lunchtime treatment- "טיפול בהפסקת צהריים", המעיד על הקלות שבה חוזרים לשגרה עם תום הטיפול.

מכיוון שטכנולוגיית CoolTechפועלת ומשפיעה על השכבות העמוקות יותר של השומן, הגוף זקוק לזמן כדי לנקות את הרקמה ולסלק את תאי השומן המתים שהוקפאו בזמן הטיפול.

התוצאות:

לאחר כ-4 שבועות נראית לעין תוצאה חלקית, ולאחר 12 שבועות מתקבלת התוצאה הסופית. לאחר 6-8 שבועות ניתן לחזור על הטיפול באותו אזור.

ברוב המקרים לאחר טיפול 1 רוב הפציינטים מגיעים לתוצאה הרצויה אך לעתים נדרשים טיפולים נוספים. ניתן לבצע עד 3 טיפולים לאזור. פיזור תאי השומן משתנה מאדם לאדם, ולכן התוצאה שונה. האפקט הנלווה להקפאת תאי השומן והצרת ההיקפים הוא מיצוק העור ושיפור במראה.

הטיפול במכשיר CoolTechמתאים לנשים ולגברים, ולקבלת התוצאות הטובות ביותר יש להתאים את תוכנית הטיפול לכל מטופל או מטופלת. הצוות המקצועי במרפאתנו יסייע בפגישה להעריך את מספר הטיפולים וישמח לענות על כל שאלה נוספת.

עוד מידע בנושא שאיבת שומן?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search
חוות דעת עבור ד"ר יורם וולף מסופקות על ידי MedReviews.co.il חוות דעת על רופאים

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi