שאיבת שומן מהסנטר

שאיבת שומן מהסנטר

בין שלל הטיפולים האסתטיים המוצעים כיום נמצא אחד שנוגע באלמנט אסתטי שכולנו חושבים עליו  - הסנטר. שומן בסנטר הוא דבר שגם נשים וגם גברים נאבקים איתו באפן קבוע. זו לא רק בעיה של אנשים מלאים או שמנים, אלא גם של אנשים רזים ששומן מצטבר באיזור הסנטר יוצר אצלם מראה לא אסתטי. בדיוק בגלל הסיבה הזו הפכה שאיבת שומן מהסנטר לאחד הטיפולים האסתטיים הפופולריים בקרב גברים ונשים.

לא מתאים לכל אחד

טיפול של שאיבת שומן מהסנטר הוא טיפול נפוץ אבל כזה שאינו מתאים לכל אדם. אדם שסובל מעודף משקל כבד שגורם בין היתר גם לעודף שומן בסנטר ימצא בתהליך פתרון זמני בלבד, ולכן לא מומלץ לבצע את ההליך אם אתם סובלים מעודף משקל כבד. הטיפול של שאיבת שומן מהסנטר מתאים יותר למי שיש לו מבנה גוף רזה או עודף משקל קל בלבד ורוצה ליצור מראה קצת יותר חטוב ומסותת שמתאים למימדי הגוף כולו.

הליך מהיר ויעיל מאד - ללא תופעות לוואי

שאיבת שומן מהסנטר מתבצעת במסגרת תהליך ניתוחי. במהלך הניתוח הקצר שאורך בדרך כלל עד שעה בלבד, עושה המנתח שימוש גם במכשירים נתמכי לייזר שמזרזים את תהליך ההמסה של השומן ומקלים על ההוצאה שלו מאיזור הסנטר. התהליך מתחיל עם אלחוש של האיזור כדי שהמטופל ירגיש בנוח ולא יחוש בכאבים במהלך הטיפול.

לאחר תהליך האלחוש, שמתבצע במסגרת הרדמה מקומית בלבד, פותח המנתח פתח קטן בתחתית הסנטר. שאיבת שומן מהסנטר מתחילה בהחדרה של צינורית ששואבת את השומן העודף מהאיזור. מכשירי הלייזר מסייעים להמסת השומן ובכך מקלים על פעולת השאיבה מהגוף. לאחר השאיבה יוצר המנתח צורה חדשה לסנטר על ידי פיסול הרקמות. התוצאה המתקבלת על ידי הפיסול היא של סנטר חטוב יותר. לאחר סיום התהליך המטופל יועבר להתאוששות של מספר שעות ולאחר מכן יוכל ללכת הביתה. לפני שיעזוב את המרפאה, יחבוש הרופא את האיזור כדי למנוע בצקות ולסייע לסנטר לקבל את הצורה ההדוקה. את התחבושת המיוחדת ניתן להסיר לאחר שבוע ממועד הניתוח.

ניתוח שאיבת שומן מהסנטר- תופעות הלוואי

 ניתוח שאיבת שומן מהסנטר הוא לא טיפול שגורר אחריו תופעות לוואי קיצוניות. לאחר הטיפול נוצרת נפיחות באיזור שיכולה להימשך עד לשבועיים, אך עם כל יום שעובר הנפיחות יורדת והתוצאה נראית יותר ויותר לעין.

טיפול מהיר ויעיל ליצירת מראה אסתטי

רבים סובלים מהמראה של הסנטר שלהם ורוצים לשפר את האסתטיקה של הפנים ולהתאים את מראה הסנטר לשאר הגוף. הטיפול של שאיבת שומן מהסנטר הוא טיפול יעיל מאד, מהיר ונגיש שמאפשר גם לגברים וגם לנשים להגיע לתוצאות טובות.
היתרונות הנוספים של הטיפול - העובדה שאין תופעות לוואי חריגות ושהוא לא דורש אשפוז או החלמה ארוכה, מהווים חיזוק לסיבות למה כל כך הרבה אנשים בוחרים בו כטיפול הכי יעיל לשיפור מראה הסנטר.


תמונת לפני אחרי ניתוח שאיבת שומן מהסנטר אצל ד"ר וולף:

 

שאיבת שומן מהסנטר

 

 

עוד מידע בנושא שאיבת שומן?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi