שאיבת שומן מהמותניים

שאיבת שומן מהמותניים

יש מי שאוהב לתפוס אותן ויש מי שרק מחפש איך להיפטר מהשומן המיותר בהן, המותניים מהוות את האיזור הכי מועד לפורענות בגוף שלנו. נשים וגברים רבים סובלים מהשומן המיותר באיזור המותניים שיוצר מראה לא חטוב של הגוף. היום רבים פונים לרפואה האסתטית שמציעה מגוון פתרונות להיפטר מהשומן המיותר במותניים. הטיפול הכי יעיל הוא ללא ספק שאיבת שומן מהמותניים.

שאיבת שומן מהמותניים זה טיפול שמבצעים במרפאות אסתטיות. בדרך כלל הטיפול מתאים לאנשים שאינם סובלים מעודף משקל גבוה אלא למי שסובל ממצבורי שומן קטנים באיזור המותניים. הדרך הטובה ביותר לדעת האם הטיפול מתאים לכם הוא לפנות למרפאה המתמחה בטיפולים אסתטיים מתקדמים ולקבוע פגישת ייעוץ עם הרופא המומחה.

 

שאיבת שומן מהמותניים - ניתוח לכל דבר

חשוב לדעת שתהליך של שאיבת שומן מהמותניים הוא ניתוח כירורגי. אמנם היום יש שימוש באמצעים מודרניים ומתקדמים כמו אולטראסאונד, טיפולי לייזר שעוזרים להמיס את השומן לפני השאיבה וכמובן יכולת לשלוט בצורה יותר טובה בחתכים אבל בכל זאת מדובר בניתוח שלא מתאים לכל אחד.

הטיפול מתחיל בהרדמה מקומית או כללית, בהתאם להחלטה של הרופא המנתח. לאחר ההרדמה יוצר המנתח חתכים קטנים באיזור המותניים. הוא משתמש באולטרסאונד או בטכנולוגיות לייזר שונות כדי להמיס את השומן ולהפריד אותו מהרקמות שנמצאות באיזור. לאחר מכן באמצעות צינורית ומערכת השאיבה הוא שואב החוצה את השומן. המהלך הזה כולל גם עיסוי של האיזור כדי לעזור לשומן להשתחרר ולצאת מהגוף.

לאחר סיום השאיבה, המנתח סוגר את הנקבים וחובש את האיזור בתחבושת מיוחדת. התחבושת מלווה את המטופל בשבועות שלאחר הטיפול בהתאם להוראות הרופא. התחבושת עוזרת למנוע תופעות לוואי כמו אדמומיות, נפיחות ובצקות ומחזקת את תוצאות הניתוח. לאחר סיום כל התהליכים של שאיבת שומן מהמותניים המטופל מועבר להתאוששות. בהתאם להחלטת הרופא הוא יישאר להשגחה כיממה ולאחר מכן ישוחרר הביתה.

לאחר השאיבה - תופעות לוואי וטיפולים משלימים

לאחר שאיבת שומן מהמותניים אפשר לחזור לפעילות סדירה יחסית מהר מאד, לפעמים גם יום יומיים לאחר הניתוח. המטופל יכול לסבול מכאבים קלים שמטופלים על ידי משככי כאבים, נפיחות, אדמומיות ובצקות קלות. כל התופעות האלו צפויות להיעלם בשבועות שלאחר הטיפול ובמקרה שיש תופעות חריגות צריך לפנות לרופא המטפל. היום משלבים בטיפול של שאיבת שומן מהמותניים גם טיפולים נוספים שעוזרים לשמר את התוצאות בצורה טובה יותר, בין הטיפולים האלו נפוצים עיסויים שונים, בעיקר עיסוי לימפטי.

חשוב לציין שהטיפול של שאיבת שומן מהמותניים לא מתאים לכל מטופל. נשים וגברים שסובלים מעודף משקל גבוה צריכים להפחית ממשקלם כדי להגיע למצב שבו יוכלו לעבור את הטיפול. עוד דבר שחשוב לדעת הוא שכדי לשמור על התוצאות לאורך זמן צריך לערוך לפעמים שאיבה נוספת אחרי כמה חודשים ובנוסף להקפיד על תזונה נכונה ואורח חיים בריא.

עוד מידע בנושא שאיבת שומן?
מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
חיפוש:
search

התחלה בפגישת ייעוץ

להיות שלמים עם הבחירה שלכם

logo-isaps
logo-maccabi