טיפול בצלוליט


טיפול בצלוליט בעזרת טיפולים משולבים מכשור מתקדם

הצלוליטיס, משפיע על 90% מהנשים, ביניהן גם נשים רזות ומחוטבות. גם אם אימון גופני ושמירה על תזונה בריאה ומאוזנת הם חלק משגרת חייך, אינך מוגנת מפני מצבורי השומן התת- עורי, הידועים בקרב כולם כצלוליטיס. מיום ליום הגזרה שלך אומנם יותר מחוטבת ומעוצבת, הביטחון העצמי שלך עולה וכולם מרעיפים עלייך מחמאות, אך יחד עם זאת, מתחת לקפלי השמלה והג'ינס העור באזור הירכיים והישבן, אינו חלק ומוצק. הסיבה לכך היא שזרימת הדם לרקמה בה הוא נמצא, אינה טובה ומספקת וישנה גם הצטברות מים באזורים אלו. אז מה עושים כדי להילחם בתופעה וליצור איזון בין ירידה במשקל למראה עור חלק, מוצק ומאוזן, מראה רחוק מטקסטורת הגבשושיות?

התשובות הקונבנציונליות – אימון גופני ועיסוי

אחת הדרכים הנפוצות ביותר למלחמה נגד צלוליטיס היא באמצעות אימון גופני. כן, אימון גופני יעיל לא רק לירידה במשקל ושיפור מצב הרוח, אלא גם כדרך לפיזור השומן התת- עורי שהצטבר באזורים בעייתיים בגוף. כל פעילות שממריצה את זרימת הדם לאזור הירכיים והישבן. בצורה זו הגוף עושה שימוש במצבורי השומן, ליצור סיבי שריר ארוכים התורמים למראה המחוטב.

העיסוי הינה דרך נוספת לפיזור הצטברויות השומן באופן נקודתי.

V FORM trigger
LPG

המכשירים הקיימים במרפאה לטיפול במיצוק העור:

טיפול בצלוליט באמצעות עיסוי לימפטי עם מכשיר LPG

הוא אחד הפתרונות היעילים, הבטוחים והמתקדמים ביותר לטיפול בצלוליטיס באמצעות טכנולוגית עיסוי מכני. ההבדל בין עיסוי רגיל לעיסוי בטכנולוגיה זו הוא כמובן קיצור משך זמן הטיפול בצורה משמעותית.

מכשיר ה-LPG יודע למשוך את העור כלפי מעלה ולעודד שחרור רקמות, תוך כדי השבת האלסטיות. העיסוי מתמקד באזור נקודתי, מגרה את העור ושכבות האפידרמיס הרדומות על מנת להשיב אליהן את זרימת הדם ולהאיץ את פיזור השומן התת-עורי ומצבורי מים.

ידית V-FORM מבית VIORA לטיפול בצלוליט
ידית V-FORM מטפלת באופן יעיל מאוד בצלוליט.
הידית משלבת אנרגיית גלי רדיו בתדרים שונים עם מנגנון וואקום. גלי הרדיו תורמים להקטנת נפח שומן תת עורי והגדלת חילוף החומרים באזור המטופל ואילו מנגנון הוואקום תורם להגברת זרימת דם ומחזור הלימפה.

ה- V-FORM מתאים לכל אזור בגוף אשר מאופיין בצלוליט, לכל סוגי העור ולכל גווני העור.
מטרת המכשיר היא לבצע חימום השכבה העורית שמאפשר את מתיחת העור.
החשיבות של טיפול בצלוליט תלויה באבחון נכון של הצטברות שומן, במידה ואזור השומן יאובחן כצלוליט, מתחילים בטיפול במכשיר ה- V-FORM, השיפור מתון אך מובהק.

הטיפול עם ה- V-FORM אורך כ 15-25 דקות (תלוי במצב המטופלת ובמקרה) והוא נחשב לאחד הטיפולים המהירים הקיימים בתחום. הטיפול הוא חיצוני, איננו כואב ולא מצריך כל הרדמה או טשטוש. אין צורך בזמן התאוששות וניתן לחזור לשגרת היום מיד בסיום הטיפול.
 נדרשת סדרת טיפולים כדי שהתהליך יהיה אפקטיבי.

לסיכום:

שלב האבחון הוא אחד השלבים החשובים בטיפול. לכל אחת מתאים טיפול שונה בהתאם למאפיינים הייחודיים שלה, ואין אפשרות לתת טיפול "אוטומטי" (לשם כך מגוון המכשירים, הטיפולים והטכנולוגיות הזמין אצלנו במרפאה).

רק בתום תהליך האבחון נמליץ לך על סדרת הטיפולים עם הטכנולוגיות המתאימות ביותר עבורך.

דילוג לתוכן