מאמי מייקאובר- בחזרה לגופך

ניתוח מאמי מייקאובר– "בחזרה לגופך": התהליך של ליהיא גרינר

ליהיא גרינר, באומץ ובפתיחות כמו שרק ליהיא יודעת, מספקת לנו מבט מקרוב אל תוך תהליך שיקום הגוף לאחר לידות והנקות הנקרא מאמי מייקאובר– בחזרה לגופך.

במסע משותף, פותחים בפנינו ד"ר יורם וולף וליהיא גרינר, כוכבת הרשת האהובה, צוהר אל תהליך מורכב בו בסדרה של ניתוחים ליהיא מקווה לחזור לאסתטיקה ולגוף שהיה לה לפני הלידות וההנקה.

התהליך המסקרן כולל הרבה מעבר לפרוצדורה רפואית, ישנה עבודה ומוכנות מנטלית, נדרש חיבור בין הרופא והמטופל, תיאום ציפיות לגבי התוצאות והבנה של תהליך השיקום.

"זהו תהליך של שיפור, לא תהליך של בריאה" מסביר ד"ר וולף לליהיא.

צפו בטריילר לסדרה הדוקומנטרית שפותחת לאלפי נשים אפשרות להכיר מקרוב את התהליך שיוכל להחזיר להן את גופן לאחר הסימנים שהותירו עליו ההיריון, הלידה וההנקה.

תהליך מאמי מייקאובר הוא בעצם כמה ניתוחים שקובצו יחד, כך שניתן לחסוך באשפוזים, בהרדמות, בזמן החלמה וכן ניתן לתכנן את השינוי כמהלך שלם ולא טלאים טלאים. בסרטון הבא ד"ר יורם וולף מסביר מה כולל תהליך מאמי מייקאובר וכיצד הוא מחזיר לנשים את האושר שלהן כשהן מקבלות את גופן בחזרה.

פרק ראשון- הפאוץ'
ליהיא חושפת בפני דר' וולף ובפניכם את השינויים שעבר גופה ואת הרצון שלה קבל את הגוף שלה בחזרה. ליהיא מבינה את התוכנית של דר' וולף ואת השינויים המתוכננים במסגרת מאמי מייקאובר.

פרק שני – היום הגדול
היום הגדול מגיע וליהיא מגיעה לעבור את הניתוח. דר' וולף מסביר על התהליך, וליהיא משתפת בתחושות שלה בחודש שקדם לניתוח עד היום הגדול.

פרק שלישי – התוצאה
ביחד עם דר' וולף אנחנו עוקבים אחרי תהליך ההחלמה של ליהיא, בחדר ההתאוששות, כ-3 ימים לאחר הניתוח וכ-3 חודשים לאחר הניתוח. ליהיא שמחה בתוצאות המדהימות ומבינה את השלבים לאורך תהליך ההחלמה.

מאמי מייקאובר– לקבל בחזרה את גופך
מאמי מייקאובר הוא בעצם "מטריה" של ניתוחים ותהליכים שמטרתם להחזיר לאישה את האסתטיקה והגוף שהיו לה לפני השינויים שעבר בתהליכי ההיריון, הלידה וההנקה. בבסיס התהליך עומדים שלושה ניתוחים – חזה, בטן ואזור הערווה, אליהם לעיתים מוסיפים תהליכים כמו שאיבת שומן, הסרת עור עודף ועוד, הכל לפי הצרכים ולפי התכנון הקפדני שעושים בפגישות ההכנה.

החיבור בין דר' יורם וולף לבין ליהיא גרינר מדגיש את החיבור הנחוץ בין הרופא המטפל לבין המטופלת, זוהי ממש עבודת צוות ויש לבנות יחסי אמון ולחוש בנוח אחד עם השני כדי לייצר תהליך מוצלח בו המטופלת מבינה את התהליך, את הדרישות וההשלכות והרופא מבין את התוצאה הרצויה ומציג למטופלת בצורה נאמנה את התהליך הצפוי.
לפי דר' וולף, כיצד ניתן לבחור את הרופא המטפל המתאים? לאחר שבדקנו את הניסיון, ההכשרה ההמלצות ושאר הפרטים ה"יבשים", ברגע שתיכנסי לחדש ותדברי עם הרופא תוכלי להרגיש האם זהו האדם הנכון לטפל בך או לא. פשוט מרגישים.

שילוב הניתוחים מאפשר לקצר את התהליך
השילוב של הניתוחים השונים תחת תהליך אחד אמנם יוצר ניתוח יחסית ארוך בחדר הניתוח, שיכול לקחת אפילו 5 שעות ויותר, אך מצד שני הזמן הכולל של התהליך מתקצר. פחות ימי הכנה, פחות ימי אשפוז ופחות ימי החלמה. כך הזמן הכולל של התהליך מתקצר ומגיעים לתוצאה הסופית מהר יותר ובהרבה פחות אי נוחות למטופלת.
בנוסף, היכולת לתכנן ולהוציא לפועל את הניתוחים השונים ביחד, מאפשרת להתייחס לגוף בשלמותו ולייצר תוכנית שלמה השומרת על הפרופורציות והאסתטיקה של כל חלק ללא "אילוצים" הנגרמים על ידי ניתוחים קודמים.

עליה בביטחון העצמי, עלייה ברמת האושר
עבור נשים רבות, הסימנים שתקופת הולדנות משאירה על הגוף הן מאבק מתמשך, ולמרות החזרה למשקל הרצוי, אימונים של עיצוב וחיטוב ושמירה על תזונה נכונה ומאוזנת – חלק מהסימנים עדיין נשארים.
לחלק מהנשים זה עלול לגרום אי נוחות עם גופן, ליצור חוסר ביטחון ואף לפגוע ברמת האושר. תהליך מאמי מייקאובר הינו תהליך המאפשר בצורה מקצועית ויעילה ותוך זמן קצר יחסית לראות שינוי מדהים.
המסע המשותף של דר' יורם וולף וליהיא גרינר מאפשר לנו לא רק להבין את התהליך ברמה המקצועית והטכנית, אלא גם להבין את הסיבות המביאות נשים לבחור במאמי מייקאובר, את הקשיים בזמן התהליך ואת האושר המלווה את תקופת ההחלמה.
תודה לליהיא על ההסכמה לחשוף ולשתף אותנו. 

דילוג לתוכן