מיצוק עור הפנים

מיצוק עור הפנים בעזרת טיפולים משולבים מכשור מתקדם

מיצוק העור הוא שם כללי לשיפור מראה העור הכולל החלקה, מתיחה, הענקת חיות וחיוניות למראה העור, בין אם מדובר בעור הפנים ובין אם באזורים אחרים בגוף.
הסיבות לבצע טיפול למיצוק העור הן רבות ומגוונות. מיצוק העור יכול להידרש כמענה לפגעי הזמן והסביבה, או כטיפול אחרי החלמה של אזור פצוע. הוא יכול לבוא כטיפול משלים לאחר ירידה במשקל או טיפול ברקמה פגועה בעקבות מחלה או פציעה.בעבר, האפשרויות למיצוק העור התמקדו בעיקר בהליכים כירורגיים, וכללו חיתוכים ומתיחות למיניהן. כיום, עם התקדמות הטכנולוגיה וקיומם של מכשירים המאפשרים טיפולים יעילים ומהירים ללא התערבות כירורגית, ישנן אפשרויות רבות נוספות למיצוק העור באזורים שונים בגוף, החל מעור הפנים ועד הצלוליטיס.
אצלנו במרפאה, תוכלי ליהנות מטיפול במגוון מכשירים המאפשרים מיצוק העור. לכל מכשיר יש את המאפיינים הייחודיים לו והוא מתאים לטיפול במקרים שונים בהתאם לאבחון וההתאמה של הטיפול שתקבלי בשלב האבחון.

המכשירים הקיימים במרפאה לטיפול במיצוק העור:

עיסוי לימפטי עם מכשיר LPG

עיסוי לימפטי הוא טיפול מוכר, יעיל ובטוח המשמש לשיקום העור לאחר ניתוחים, לטיפול בעור לאחר נפיחויות ולמיצוק והצערת העור באופן כללי. העיסוי ממריץ את מחזור הדם והלימפה ומכאן שמו.

טכנולוגיית ה LPG שפותחה בצרפת מאפשרת בעזרת מכשיר ידני לבצע עיסוי לימפטי מקומי ויעיל ולחזור על הפעולה ללא מאמץ באזור הנדרש. המכשיר מאפשר טיפולי מיצוק עור הפנים המשולבים יחד עם ניתוחי פנים שונים מכיוון שהמכשיר מחקה תנועות של עיסוי ושם דגש על החלמה מהירה מניתוחי פנים.

משך הטיפול הוא כ15-30 דק' ואת התוצאות ניתן לראות לאחר טיפולים בודדים.

מכשיר ה LPG תורם למיצוק העור ולמראה חלק וגמיש, וניתן באמצעותו לטפל גם בצלקות, נפיחויות, שטפי דם ועוד.

הטיפול עם מכשיר ה LPG הוא נעים, הטיפול הוא חיצוני בלבד ולא מצריך כל התערבות כירורגית.

ידית V-ST מבית VIORA למיצוק עור הפנים

ידית V-ST מתאימה לטיפולי מיצוק העור ויצירת עור בעל מראה צעיר ומתוח באזור הפנים.

הטיפול מתבסס על אנרגיית גלי רדיו היוצרים חימום של השכבות הפנימיות של העור ובכך מאיצים ייצור קולגן בגוף ותיקון הקולגן הקיים. חידוש וייצור הקולגן הוא שמעניק לעור הפנים את המראה המתוח, המוצק והצעיר.

ה- V-ST מתאים במיוחד לאזור הפנים, ובזכות האפשרות של המטפל לבחור את עומק חדירת גלי הרדיו מתקבל טיפול מדויק ומותאם אישית לפי הצורך של המטופלת.

הטיפול מתאים לכל סוגי העור ולכל גווני העור.

הטיפול עם ה- V-ST אורך כ 10-30 דקות (תלוי במצב המטופלת ובמקרה), הטיפול נוח ובטוח לחלוטין, איננו כואב ולא מצריך כל הרדמה או טשטוש. אין צורך בזמן התאוששות אך תיתכן אדמומיות קלה בעור החולפת לאחר כ-30 דק'. ניתן לחזור לשגרת היום מייד בסיום הטיפול.

בדרך כלל נדרשת סדרת טיפולים קצרה אולם בתוצאות ניתן להבחין כבר לאחר הטיפול הראשון.

דילוג לתוכן