טיפול בצלוליט

מהו צלוליט?

צלוליט הוא שינוי במבנה של רקמת שומן הלכודה בין סיבי קולגן והנוזל הבין-תאי, אשר גורמת לעור להיראות גבשושי ולא חלק. צלוליט יכול להיווצר בשל שינויים הורמונאליים או מטאבוליים, גנטיקה, אכילה לא מאוזנת ומחסור בפעילות גופנית.

מדובר בתופעה נפוצה יחסית, אשר מאפיינת בעיקר נשים בשל המבנה הגנטי שלהן, כמו גם בשל שינויים פיזיולוגיים כמו הריונות ולידות. למרבה הצער, לא ניתן למנוע היווצרות צלוליט, אך החדשות המשמחות הן שכיום קיימים טיפולים אשר מאפשרים לטפל בצלוליט ולשפר את המצב משמעותית.

מה אפשר לעשות כדי להיפטר ממנו?

אחת הדרכים הנפוצות ביותר למלחמה נגד צלוליטיס היא באמצעות אימון גופני. כן, אימון גופני יעיל לא רק לירידה במשקל ושיפור מצב הרוח, אלא גם כדרך לפיזור השומן התת- עורי שהצטבר באזורים בעייתיים בגוף. כל פעילות שממריצה את זרימת הדם לאזור הירכיים והישבן. בצורה זו הגוף עושה שימוש במצבורי השומן, ליצור סיבי שריר ארוכים התורמים למראה המחוטב.עיסוי לימפטי הינה דרך נוספת לטיפול בצלוליט באמצעות פיזור והחלקת הצטברויות השומן באופן נקודתי.

מה קורה כשאימון גופני לא מספיק במלחמה נגד הצלוליט?

הפתרון שלנו הוא טיפול המשלב מספר טכנולוגיות, ביניהן טכנולוגיית ה- LPG וטכנולוגיית ה- V-FORM.

טיפול בצלוליט באמצעות טכנולוגיית ה LPG (עיסוי לימפטי)

טיפול LPG הוא טיפול המתבצע באמצעות מכשור מיוחד, אשר מבצע עיסוי ויניקה עמוקים, המגיעים עד תת העור. העיסוי מתמקד באזור נקודתי, מגרה את העור ושכבות האפידרמיס הרדומות על מנת להשיב אליהן את זרימת הדם ולהאיץ את פיזור השומן התת-עורי ומצבורי מים. כתוצאה מכך, הנוזל הבין-תאי זז ממקומו אל עבר צינורות הלימפה, ומשם נשלח לדם ומתנקז מהגוף. פעולה זומשחררת את השומן הלכוד וגורמת לעור להיראות אחיד, חלק ומהודק יותר.במהלך הטיפול נעשה שימוש בבגד גוף שמטרתו לחזק את האחיזה של הגלגלת באזור וכך למקסם את פעולת העיסוי ואת תוצאות הטיפול.הטיפול אינו ארוך, נמשך כ- 30 דקות ומורכב מסדרת טיפולים וטיפולי תחזוקה, הנערכים לפי המלצת הרופא המטפל. לאחר מספר טיפולים כבר ניתן לראות את העור מוצק, חלק ומאוזן במרקם שלו.

טיפול בצלוליט באמצעות V-FORM מבית VIORA (גלי רדיו בואקום)

טכנולוגיית ה- V-FORMמשלבת אנרגיית גלי רדיו עם מנגנון וואקום, מטרת המכשיר היא לבצע חימום של השכבה העורית, אשר מאפשר את מתיחת העור מעין "גיהוץ". גלי רדיו בתדרים שונים תורמים להקטנת נפח שומן תת עורי והגדלת חילוף החומרים באזור המטופל ואילו מנגנון הוואקום תורם להגברת זרימת דם ומחזור הלימפה.הטיפול עם ה- V-FORM אורך בין15-25 דקות (תלוי במצב המטופלת ובמקרה) הוא מתאים לכל אזור בגוף והוא נחשב לאחד הטיפולים המהירים הקיימים בתחום. הטיפול הוא חיצוני, אינו כואב, לא מצריך כל הרדמה או טשטוש ומאפשר לחזור לשגרת היום מיד בסיום הטיפול.

אז איך נשלב את הטכנולוגיות?

החשיבות של טיפול מדויק בצלוליט תלויה באבחון נכון של הצטברות שומן, במידה ואזור השומן יאובחן כצלוליט, לרוב נתחיל בטיפול באמצעות טכנולוגיית ה- LPG "לשחרור" תאי השומן הלכודים, לאחר מספר טיפולים נשלב את טכנולוגיית ה- V-FORM כדי למצק ולעצב את האזור בצורה אופטימלית.
חשוב לציין כי נדרשת סדרת טיפולים במהלכה ניתן להבחין בתוצאות כבר לאחר טיפולים בודדים.

אנחנו נתאים לך תכנית טיפול אישיתבה נקבע את סוגי הטיפול, את אורכם ומתינשלב ביניהם. את בניית התכנית נעשה יחד, חשוב שתרגישי בנוח ושתכנית הטיפול תהיה לך ברורה מאוד על כל המשתמע מכך.

מוזמנת להתקשר ולקבוע פגישה ראשונית לאבחון ולהתאמת תכנית טיפול אישית.

לקוחות מרוצים

1
חני נחמיאס

"מישהי שחושבת לעשות שינוי משמעותי מאוד חשוב שמי שעומד מולה יבין מה היא רוצה ובמקרה הזה ובמקרה שלי הוא הבין אותי מאוד, הלך איתי ואם הייתי צריכה לחזור אחורה ולהיות באותה נקודה. הייתי עושה את זה שוב"

1
ליהי גרינר

"בדקתי הרבה מאוד מרפאות ורופאים, זה תהליך רציני ותאמינו או לא אני גם רצינית כשצריך. הדבר שהיה חשוב לי ביותר הוא שהמרפאה תהיה מומחית בטיפול ושארגיש שזה הבית השני שלי"

מור
נופר מור

"אחרי שלוש שנים של בדיקות רציניות על מנתחים, הגעתי אליו והלב שלי פשוט היה רגוע. ראיתי עבודות שלו אצל לקוחות וחברה שלי שגם עשתה אצלו והחלטתי שרק הוא ינתח אותי. ד"ר וולף פרפקציוניסט ברמה שלא הכרתי וזאת אחת מתוך המון סיבות שהחלטתי שרק הוא ינתח אותי"

מתיחת פנים
דוד דביר

"ד"ר וולף הוא איש מקסים, צנוע ומאוד מאוד מוצלח במקצוע, מי שמרגיש צורך שיעשה את זה בלי חשבון לאף אחד זה הפנים שלו זה הגוף שלו, אני מסתכל בראי כל יום על הפנים והצוואר ואני לא מאמין פשוט שזה קרה לי"

נעמה קסרי

"תודה רבה לד"ר יורם וולף בראש ובראשונה על מקצועיות, 9 חודשים שאני משגעת אותך על הניתוח ואתה היית כל כך אנושי ומקצועי, הסתכלת קודם כל על האינטרס שלי ומה נכון עבורי (את זן נדיר בעולמנו) תודה שהסמכת לאתגר את עצמך בשבילי ואפילו שיקח עוד קצת זמן, תודה על התוצאה"

חני נחמיאס
"מישהי שחושבת לעשות שינוי משמעותי מאוד חשוב שמי שעומד מולה יבין מה היא רוצה ובמקרה הזה ובמקרה שלי הוא הבין אותי מאוד, הלך איתי ואם הייתי צריכה לחזור אחורה ולהיות באותה נקודה. הייתי עושה את זה שוב"
ליהי גרינר
"בדקתי הרבה מאוד מרפאות ורופאים, זה תהליך רציני ותאמינו או לא אני גם רצינית כשצריך. הדבר שהיה חשוב לי ביותר הוא שהמרפאה תהיה מומחית בטיפול ושארגיש שזה הבית השני שלי"​
נופר מור
"אחרי שלוש שנים של בדיקות רציניות על מנתחים, הגעתי אליו והלב שלי פשוט היה רגוע. ראיתי עבודות שלו אצל לקוחות וחברה שלי שגם עשתה אצלו והחלטתי שרק הוא ינתח אותי. ד"ר וולף פרפקציוניסט ברמה שלא הכרתי וזאת אחת מתוך המון סיבות שהחלטתי שרק הוא ינתח אותי"​
דוד דביר
"ד"ר וולף הוא איש מקסים, צנוע ומאוד מאוד מוצלח במקצוע, מי שמרגיש צורך שיעשה את זה בלי חשבון לאף אחד זה הפנים שלו זה הגוף שלו, אני מסתכל בראי כל יום על הפנים והצוואר ואני לא מאמין פשוט שזה קרה לי"​
נעמה קסרי
"תודה רבה לד"ר יורם וולף בראש ובראשונה על מקצועיות, 9 חודשים שאני משגעת אותך על הניתוח ואתה היית כל כך אנושי ומקצועי, הסתכלת קודם כל על האינטרס שלי ומה נכון עבורי (את זן נדיר בעולמנו) תודה שהסמכת לאתגר את עצמך בשבילי ואפילו שיקח עוד קצת זמן, תודה על התוצאה"​
שקופית קודמת
שקופית הבאה
דילוג לתוכן