הקפאת שומן בעזרת Cool-Tech

לכולנו יש שגרת טיפוח ורובנו שומרים על שגרת אימונים כדי להיראות ולהרגיש מיליון דולר. תזונה נכונה וכושר גופני הן דרכים מצוינות לשמור על בריאות הגוף והנפש והשלת עודפי משקל, אולם הן לא בהכרח יתרמו לעיצוב ופיסול הגוף. גם לאחר ירידה במשקל, עלולים להישאר עודפי שומן באזורים הבעייתיים יותר בגוף – בירכיים, בטן עליונה ותחתונה, מותניים, קפלי שומן בגב ובזרועות. במקרים כאלו יש אנשים אשר יחפשו דרכים מהירות להפטר מעודפי השומן ולמקסם את תוצאות הירידה במשקל.

לשמחתם של אותם האנשים, היום קיימות המון דרכים שונות שמאפשרות את ההיפרדות המוחלטת מעודפי השומן, כאשר אחת מבין הדרכים המובילות והבולטות ביותר בשנים האחרונות הינה הקפאת שומן בעזרת Cool-Tech. השיטה נפוצה גם בארץ בפרט וגם בעולם בכלל, ועשרות אלפי נשים וגברים כבר ניסו אותה ויצאו שבעי רצון מהתוצאות. אם גם אתם מתעניינים בשיטה הזו, אתם מצטרפים למעגל רחב של אנשים שכבר נמצאים בעיצומו של תהליך ההיכרות עם השיטה, ואנחנו שמחים לתת לכם היום עוד כמה פרטי מידע שחשוב שיהיו לכם רגע לפני שאתם מתחילים בתהליך.

צפו בסרטון – האם הקפאת שומן הוא פיתרון יעיל?

בעידן המתקדם והטכנולוגי של היום, הניתוחים הפלסטיים של פעם מקבלים מתיחת פנים תחת ידיהם המיומנות והמקצועיות של מומחי הרפואה הפלסטית. זאת ניתן לראות בניתוח החדשני מיקרו מתיחת פנים, בהובלת ד"ר וולף וד"ר ולדימיר מיץ. אולם, אל תטעו, גם עם הפופולריות בניתוחים פלסטיים, החששות והחרדה בהחלטה לבחור בהליך כירורגי נותרו ללא שינוי.

בסופו של דבר, עם כמה שהטכנולוגיה יכולה להיות נהדרת ולפתח אין ספור שיטות מתקדמות ומשוכללות, אנשים רבים חוששים מהתוצאות, מהדרך וגם מהסיבוכים שעלולים להתלוות לתהליך. מהסיבה הזו בדיוק, מומלץ לבחור את השיטה הנוחה ביותר, הן מבחינת הטיפול הפיזי והן מבחינת התוצאות.

הבעיה: ריכוזים של שומן באזורי גוף מסוימים

אחד הניתוחים הפופולריים, וגם אחד המרתיעים ביותר ברפואה הפלסטית, הוא ניתוח שאיבת שומן. כדי להתמודד עם הביקוש הרב לניתוחי שאיבת שומן ועיצוב הגוף, לצד החששות הנלוות לבחירה בניתוח, פותחו בשנים האחרונות טכנולוגיות מכשור מתקדמות לטיפול בעודפי שומן ובפיזורם, ללא צורך בהליך כירורגי.

הפתרון: הקפאת תאי השומן

הכירו את הטיפול החדש – הקפאת שומן במכשיר ה-Cooltech, בשילוב טכנולוגיית מכשיר ה-LPG לטיפול המשלים בהסרת עודפי השומן.

היום יש דרך מהירה, בטוחה ופחות חודרנית להסרת עודפי שומן והשגת מראה גוף מחוטב ומעוצב. כשמדברים על סוג הטיפול הזה, מראש מדברים על טיפול הרבה יותר נוח, נעים ומתקבל על הדעת, והוא מביא איתו, באופן משמעותי, הרבה פחות פחדים, חששות, חרדות וסימני שאלה. כל זאת הופך את טיפול הקפאת שומן היום לאחד מהטיפולים המבוקשים ביותר, וגם במרפאה של ד"ר וולף תוכלו למצוא אותו – מקצועי ואיכותי יותר מאי פעם.

Cooltech הקפאת שומן מהי?

הטיפול בהקפאת שומן  Cryoliposis אינו כרוך בהרדמה, חתכים, או בהגבלת תנועה ופגיעה בשגרת היום- יום.

טכנולוגיית Cool-Tech החדשנית מתמקדת בהרס סלקטיבי של תאי שומן תת עורי, ללא פגיעה ברקמות שכנות וללא צורך בהרדמה, באמצעות פעולת ידיות המקפיאה את האזור לטמפרטורה של 8- מעלות הגורמת לפגיעה ומוות של תאי השומן, שנקראים בשפה המקצועית "אפופטוזיס". הטיפול נמשך כ-70 דקות, ניתן לחזור על הטיפול עד 3 פעמים באותו אזור בגוף.

מכיוון שהטיפול פשוט עם תופעות לוואי וכאבים קלים ברוב המקרים, הוא זכה לכינוי "טיפול בהפסקת צהריים". אחרי הטיפול ניתן להמשיך בכל פעילות מתוכננת – עבודה, לימודים, טיפול בילדים או כל עיסוק אחר. אין צורך בהתאוששות ואין צורך בזמן החלמה. 

העניין הזה הוא קריטי, בוודאי כאשר משווים את הטיפול לטיפולים אחרים באותו התחום. קיימים לא מעט טיפולים שכוללים הליכים כירורגיים מורכבים, ובהתאם מביאים איתם הליך היערכות מוקדם, הליך החלמה לא פשוט ולא קצר, ובהתאם פגיעה ישירה בשגרת החיים של המטופלים. במקרה של טיפול בהקפאת שומן מדובר על סיפור אחר לחלוטין, שמאפשר למטופלים להמשיך בשגרת חייהם באופן מידי, ולהשיג לעצמם בדיוק את המראה שעליו הם חלמו במשך כל השנים.

בשנת (2010) אישר מנהל התרופות האמריקאי את השימוש בהקפאת שומן.

צפו בסרטון – למי מתאים לעבור הקפאת שומן?

איך זה עובד?

לאחר פגישת ייעוץ, להתאמת הטיפול לאזור בגוף וקביעת מספר הטיפולים, בטיפול שאורך כ-70 דקות מוצמדות ידיות מיוחדות המותאמות אישית לאזור הטיפול. פעולת הידיות היא הקפאה של ליפידים הגורמת לקריסטליזציה. בנוסף, ההקפאה פוצעת את תאי השומן על ידי בצקת תוך תאית המחוללת ירידה בפעילות Na-K-ATPase, ירידה בכמויות ATP, עליה בחומצה לקטית ושחרור רדיקלים חופשיים – מנגנונים העשויים להפעיל תהליכים של הרס תאי מבוקר (apoptosis) תוך התעוררות תהליך דלקתי ברקמה ופינוי התאים ההרוסים מהרקמה תוך שבועות מהטיפול. הידיות מבצעות פעולת יניקה של ריכוזי השומן בטמפ' 8- מעלות  כששכבת העור מוגנת באמצעות יריעת הגנה מיוחדת.

LPG – טכנולוגיית עיסוי לימפטי כטיפול משלים?

המכשיר החדשני נמצא כיעיל ביותר לטיפול בצלוליט ואפקטיבי כטיפול משלים בהקפאת שומן. טכנולוגיית העיסוי המכני של מכשיר LPG תורמת להאצת שחרור הבצקת התוך תאית, שנוצרת בטיפול קולטק. פעולת העיסוי תורמת לשחרור הרקמות והשבת האלסטיות והמראה המוצק והמהודק לעור. העיסוי נעשה באזור נקודתי בגוף, בדומה לקולטק, מגרה את העור ושכבות העור הרדומות, על מנת להאיץ את זרימת הדם ופיזור השומן תת-עורי.

הקפאת שומן
הקפאת שומן

מתי רואים תוצאות?

לאחר כחודשיים-שלושה חודשים ניתן יהיה לראות ירידה בכמות השומן מהטיפול הראשון. פירוק מצבורי השומן וסילוקם הוא תהליך הדרגתי ושונה מאדם לאדם. חשוב להבין שהמטופלים שניגשים לטיפול נבדלים זה מזה בגיל שלהם, במצבם הבריאותי, בהיקפי השומן שלהם ועוד. ההבדלים האלו הם אלו שיקבעו את השלב שבו ניתן יהיה להבחין בתוצאות, אך אל חשש – מדובר על טיפול שמביא תוצאות נפלאות לכולם, בין אם בשלב מוקדם יותר ובין אם בשלב קצת יותר מאוחר.

שני הטיפולים אינם מלווים בכאבים, אשפוז או התאוששות ארוכה, ומכאן טמון היופי בחדשנותם. ללא ספק, שני המכשירים המתקדמים האלו ייתנו מענה לאחת הבעיות הגדולות של המאה ה-21, משקל עודף.

רובנו משתדלים לשמור על תזונה בריאה ואורח חיים בריא, אולם לעתים קשה לעמוד בפיתויים וקצב החיים המטורף של העולם המודרני לא תמיד מאפשר שמירה על שגרת אימונים וכושר. לעתים, ההחלטה לדאוג לבריאות ולהילחם בעודפי השומן מגיעה לאחר שהנזק כבר נעשה. במקרים כאלו טיפולים בהקפאת שומן ומיצוק העור עשויים להיות פתרונות נהדרים. כמובן, את הפתרונות נבחר רק לאחר פגישת הייעוץ.

טיפול בהקפאת שומן הינו טיפול המצריך בדיקה רפואית לפני תחילת הטיפולים. לפני תחילת מחזור הטיפולים חשוב להיפגש להתייעצות וקביעת תכנית טיפולים בהתאמה אישית.

טיפולים לעיצוב הגוף הנם פופולריים ביותר היום בתחום הרפואה הפלסטית. מומחי הרפואה הפלסטית כל הזמן עובדים ומפתחים דרכים חדשות שיענו על דרישות מטופלים להליכים מהירים, קלים ובטוחים יותר שאינם כרוכים בהרדמה, ניתוח או זמן החלמה ארוך. אין ספק שהטכנולוגיה החדשה להקפאת תאי שומן והצרת היקפים מסתמנת ככוכבת חדשה ופתרון חלופי לניתוחי שאיבת שומן ומתיחת בטן.

האם מדוברת בטכנולוגיה מאושרת משרד הבריאות?

הקפאת שומן או המסת שומן בקור coolsculpting , היא טכנולוגיה חדשה המאושרת ע"י ה- FDA ומשרד הבריאות  ומאפשרת להיפטר ממצבורים נקודתיים של שומן כמו במותניים, בטן וכדומה בצורה לא פולשנית.

היתרון הגדול בהליך זה הוא כי הוא נעשה ללא הרדמה וללא תקופת החלמה- והתוצאות דומות מאד לתוצאות לאחר ניתוח שאיבת שומן.

באמצעות הליך זה ניתן להצר את ההיקפים עד ל-6 סנטימטרים! עפ"י מחקר- עד 25% מהשומן באזור הטיפול- נעלם.

במקרה בו כמות השומן גדולה באזור הספציפי- ניתן לחזור על התהליך להצרה נוספת. המכשיר פועל בצורה של יניקה והקפאה של האזור לטמפרטורות של בין 7-4 מעלות. כל ההליך נמשך בסביבות השעה- תלוי באזור המבוקש. התוצאות נראות לעין כעבור 10-5 שבועות מסיום הטיפול.

צפו בסרטון – למה מנתחים פלסטיים מתלהבים מהקפאת שומן?

מהם הסיכונים?

למרות שהמחקר עדיין מוגבל , הקפאת שומן נתפסת בדרך כלל כבטוחה יותר ולא פולשנית-של ניתוח שאיבת שומן. ההליך אינו דורש כל חיתוך של העור או הרדמה, רוב האנשים לא צריך זמן ההתאוששות וניתן מיד לשוב את הפעילות הרגילה.

תופעות לוואי נפוצות מידיות של הקפאת שומן כוללות אדמומיות, רגישות, עקצוץ, כאב קל עד בינוני, התכווצויות שרירים.

על אף זאת, רצוי תמיד להיוועץ ברופא טרם תחילת הטיפול על מנת לוודא כי העור שלך מתאים לטיפול.

אזורי גוף שבהם הקפאת שומן נחשבת בטוחה ויעילה להסרת משקעי שומן קלים כוללים

  • בטן
  • ירכיים
  • מתחת לסנטר או לצוואר העליון
  • מותניים
  • ישבן
  • רגליים

היתרון של הקפאת שומן היא, שלא כמו עם דיאטה ופעילות גופנית, תאי השומן נהרסים למעשה ויוצאים מהגוף. משמעות הדבר היא כי תאי השומן לא יכולים לחזור או לגדול עם עלייה במשקל.

מספר יתרונות נוספים של הקפאת שומן

  • זהו הליך בעל סיכון נמוך עבור רוב האנשים.
  • ההליך עוזר לאנשים אשר איבדו משקל או נמצאים במשקל בריא אבל עדיין יש עודף שומן באזורים מסוימים.
  • תוצאות ארוכות טווח מכיוון שתאי השומן נהרסים ויוצאים מהגוף.
  • הסיכון של גומות או גבשושיות בעור נמוכות משום שתאי השומן נהרסים באופן שווה על פני חלקת עור.

בסך הכל, תהליך הקפא

נכתב על ידי ד"ר וולף – מנתח פלסטי

תוכן עניינים לניווט מהיר

שאלות נפוצות

דילוג לתוכן