מהפכה בתחום המסת שומן: הכירו את טכנולוגיות Cooltech ו -LPG

מהפכה בתחום המסת שומן: הכירו את טכנולוגיות Cooltech ו -LPG
26.9 | פורסם ע״י: ד״ר וולף

בעידן המתקדם והטכנולוגי של היום, הניתוחים הפלסטיים של פעם מקבלים מתיחת פנים תחת ידיהן המיומנות והמקצועיות של מומחי הרפואה הפלסטית. זאת ניתן לראות בניתוח החדשני מיקרו מתיחת פנים, בהובלת ד"ר וולף וד"ר ולדימיר מיץ. אולם, אל תטעו, גם עם הפופולריות בניתוחים פלסטיים, החששות והחרדה בהחלטה לבחור בהליך כירורגי, נותרו ללא שינוי.

אחד הניתוחים הפופולריים, וגם אחד המרתיעים ביותר, ברפואה הפלסטית הוא ניתוח שאיבת שומן. כדי להתמודד עם הביקוש הרב לניתוחי שאיבת שומן ועיצוב הגוף לצד החששות הנלוות לבחירה בניתוח, פותחו בשנים האחרונות טכנולוגיות מכשור מתקדמות לטיפול בעודפי שומן ופיזורם, ללא צורך בהליך כירורגי. הכירו את הטיפול החדש – הקפאת שומן במכשיר ה- Cooltech

בשילוב עם טכנולוגיית מכשיר ה- LPG לטיפול המשלים בהסרת עודפי השומן.

מהי הקפאת שומן?

טיפול הפסקת צהריים, טכנולוגית Cool-Tech החדשנית מתמקדת בהרס סלקטיבי של תאי שומן תת עורי, ללא פגיעה ברקמות שכנות, ללא צורך בהרדמה, באמצעות פעולת ידיות המקפיאה ליפידים, פוצעת תאי שומן על ידי יצירת בצקת תוך תאית. הטיפול אורך כ-70 דקות ולטיפול אפקטיבי מומלץ לחזור על הטיפול 2-3 פעמים באותו אזור בגוף.

LPG- טכנולוגית עיסוי כטיפול משלים?

המכשיר החדשני נמצא כיעיל ביותר לטיפול בצלוליט ואפקטיבי כטיפול משלים בהקפאת שומן. טכנולוגית העיסוי המכני של מכשיר LPG תורמת להאצת שחרור הבצקת תוך תאית, שנוצרת בטיפול קולטק. פעולת העיסוי תורמת לשחרור הרקמות והשבת האלסטיות והמראה המוצק והמהודק לעור. העיסוי נעשה באזור נקודתי בגוף, בדומה לקולטק, מגרה את העור ושכבות העור הרדומות, על מנת להאיץ את זרימת הדם ופיזור השומן תת-עורי.

תוצאות
לאחר כחודשיים – שלושה חודשים ניתן יהיה לראות ירידה בכמות השומן מהטיפול הראשון. פירוק מצבורי השומן וסילוקים הינו תהליך הדרגתי ושונה מאדם לאדם.

שני הטיפולים אינם מלווים בכאבים, אשפוז או התאוששות ארוכה מכאן טמון היופי בחדשנותם. ללא ספק, שני המכשירים המתקדמים האלו יתנו מענה לאחת הבעיות הגדולות של המאה ה-21, משקל עודף. רובנו משתדלים לשמור על תזונה בריאה ואורח חיים בריא, אולם לעתים קשה לעמוד בפיתויים וקצב החיים המטורף של העולם המודרני לא תמיד מאפשר שמירה על שגרת אימונים וכושר. לעתים ההחלטה לדאוג לבריאות ולהילחם בעודפי השומן, מגיעה לאחר שהנזק כבר נעשה. במקרים כאלו טיפולים בהקפאת שומן ומיצוק העור עשויות להיות פתרונות נהדרים, כמובן את הפתרונות נבחר רק לאחר פגישת הייעוץ.

דילוג לתוכן