מתיחת בטן תמונות

מתיחת בטן תמונות
26.9 | פורסם ע״י: ד״ר וולף

מתיחת בטן היא ניתוח פלסטי שמטרתו היא חיטובה של הבטן והפיכתה למתוחה יותר. ניתוח זה נחוץ במקרים שונים, בהם הבטן הופכת מבטן מתוחה, לבטן רפויה ובעלת מראה בלתי אסתטי. הניתוח מבוצע תוך הרדמה כללית, ובמהלכו נעשה חתך לרוחב הבטן ממותן למותן, מעל הקו של הערווה, שאותו מסמן המנתח מראש. הניתוח נחשב לניתוח קשה האורך בין שעתיים לשלוש, וזאת תלוי בגודל הבטן ובניסיונו של המנתח.

 

ניתוח מתיחת בטן משולב עם שאיבת שומן

כיום יש שיטה חדשנית אשר משלבת ניתוחי מתיחת בטן עם שאיבת שומן, והיתרון הגדול בה הוא שהיא מתייחסת למבנה הכולל של הבטן. על ידי שאיבה סלקטיבית של שומן המנתחים משמרים את רוב כלי הדם, דרכי הלימפה ואת העצבים. בזכות החלפת השיטה המסורתית של הפרדת העור בניודו על ידי שאיבת שומן, כלי הדם אשר מספקים דם לדופן של הבטן נשמרים. שיטה הזו היא הטובה ביותר לשיפור מראה הבטן של המטופל, תוך שמירה על בטיחותו. ניתוח משולב משפר את מראה גופם של המנותחים כך שצורת הטבור שלהם היא יפה יותר, והמראה של הבטן שלהם הופך להיות צעיר יותר. כמו כן, לאחר ניתוח מתיחת בטן, הצלקות קטנות יותר מאשר בניתוח הלא משולב, וההחלמה – מהירה וקלה יותר.

מתיחת בטן תמונות ומידע מקיף אצל ד"ר יורם וולף

על מנת שניתוח מתיחת בטן יתבצע כראוי, צריך לעשותו אצל כירורג פלסטי מנוסה ומקצועי בתחום הספציפי של ניתוחים למתיחת בטן. ד"ר יורם וולף הינו מנתח פלסטי, בעל ניסיון רב בניתוחים כירורגיים. ד"ר וולף מעניק למטופלים שעוברים אצלו ניתוחים יחס חם ומטפל בהם במקצועיות לאורך כל השלבים – משלב השיחה הראשונית עם המטופל, ועד לתקופת ההחלמה שלו. אם אתם מתעניינים בניתוח מתיחת בטן, צרו קשר עם המרפאה לפלסטיקה כירורגית של ד"ר יורם וולף.

מספר טיפים בנוגע לניתוח

מומלץ שחבר או קרוב משפחה ילווה אתכם לבית החולים, יעזור לכם להתאושש מיד לאחר הניתוח, ידאג לצרכיכם, ויסיע אותך הביתה.

דאגו מבעוד מועד לחגורת בטן שאותה תחגרו כבר לאחר הניתוח. חגורת הבטן תלווה אתכם לפרק זמן של כחודש לאחר הניתוח. חגירת חגורה זו חשובה מאוד להצלחתו ולהחלמתו המהירה של המטופל.

אצל מטופלים מעשנים מומלץ להפסיק את העישון כשבועיים לפני הניתוח ולא לעשן גם כשבועיים לאחריו, כיוון שהעישון מפריע לזרימת הדם הטבעית של הגוף, ויכול לשבש את תהליך ריפוי הצלקת

בדקו שהמנתח חבר בISPS – "האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית". מנתח פלסטי החבר בארגון יציג בפניכם תעודה כזו בשמחה.

בדקו שהרופא מנוסה בניתוחי מתיחת בטן – לא כל מנתח פלסטי מנוסה דיו לבצע ניתוחים אלה ואתם לא מעוניינים להפוך לשפני ניסיונות.

לפני שאתם בוחרים רופא מנתח, יש לבדוק אצל כאלה שעברו ניתוח כזה, אצל איזה מנתח פלסטי הם עברו אותו, ועד כמה היו מרוצים ממנו.

תוכן עניינים לניווט מהיר

שאלות נפוצות

ההחלטה על שאיבת שומן מלווה, מטבע הדברים, בהתלבטויות, בחששות שונות ובשאלות רבות. בחלק זה ריכז עבורכם ד”ר וולף שאלות חשובות בנושא שאיבת שומן ואת התשובות עליהן

דילוג לתוכן