עיבוי שפתיים

אחת המתנות הנפלאות שאתם יכולים להעניק לעצמכם בחיים היא שמירה על מראה צעיר, רענן ובריא ובחלק גדול מהמקרים, הבחירה נמצאת בידיכם.

אמנם, שעון הזמן אינו עוצר מלכת. אבל, ניתן לסייע לעור להאט את הזדקנותו משמעותית וכדאי להתחיל מוקדם כפעולה משמרת ומטפחת.

קיום שגרת טיפוח ואסתטיקה קבועה, הקפדה על אורח חיים בריא והימנעות מחשיפה לקרני השמש הן ערובה  לעיכוב הזדקנות העור ומניעת  הצורך בפעולות אגרסיביות, התורמות לשינוי מהיר במראה החיצוני שנראה לא טבעי.

התרומה החשובה של המדע והטכנולוגיה בעולם האסתטיקה באה לידי ביטוי כיום במגוון של חומרים, ציוד וטכניקות חדשניות.

אלו מהוות אלטרנטיבה לטיפולים המסורתיים. רוב הטיפולים המוצעים כיום הינם קלים, מהירים ובטוחים, אשר מותאמים אישית לנתוני העור ומעניקים תוצאות מרשימות בשימור ובשיקום ההופעה.

שפתיים מלאות וחושניות מקושרות לעיתים רבות עם נפש צעירה, לכן, השפתיים מהוות מרכיב הכרחי במראה הפנים.עם הגיל וההתבגרות, השפתיים הופכות לנפולות, צרות ודקות יותר. אובדן הקולגן והופעת קמטים יכולים לגרום לשינוי או הצרה במראה השפתיים.

מבנה השפתיים משתנה מאישה לאישה, אצל חלק מהנשים השפתיים בשרניות ובולטות יותר, בעוד המון נשים סובלות משפתיים דקות וחולמות על מבנה שפתיים סימטרי, כאשר בין השפה העליונה לשפה התחתונה יש יחס ששומר על הסימטריות. השפה העליונה שטוחה והשפה התחתונה עבה ובשרנית.

חומרי מילוי שונים מאפשרים להדגיש את צורתן של השפתיים שלך, להגדיל את העובי וכן להדגיש את קווי המתאר.

טיפולי עיצוב השפתיים הינם טיפולי אסתטיקה אשר מתבצעים במרביתם משיקולי נראות ובחירה אישית של המטופלת. כיום, ישנם מגוון טיפולים המבוססים על חומרי מילוי ומיועדים להגשים את חלום מראה השפתיים המלאות.

AD4 7136
AD4 7139
כיצד מתבצע הטיפול?

הליך עיצוב שפתיים מתבצע תחת הרדמה מקומית, אשר ניתנת למטופלת באזור הזריקה, בו אנו שואפים לשפר את מראה השפתיים. משך הטיפול הוא כחצי שעה, במהלכו מוזרק לשפתיים חומר מילוי, במטרה לעבותן. החומר השכיח ביותר בו נעשה שימוש רב בטיפולי אסתטיקה לשפתיים, הוא חומצה היאלורונית, אשר נמצאה כבטוחה ביותר לשימוש באזור השפתיים. החומצה ההיאלורונית היא מרכיב טבעי ברקמות החיבור ובסחוס הפנים. המטרה העיקרית של הזרקת החומר הינה לבצע פיזור נכון של החומר, כך שאפקט העיבוי יתבצע בצורה מדויקת ושהשפתיים יהיו מעוצבות כבר לאחר ההזרקה הראשונה.

בכדי לשמור על התהליך, מומלץ לחזור על הטיפול בין חצי שנה לשנה מאחר והחומצה נספגת בגוף עם הזמן.

תרצי לשמוע פרטים נוספים על עיבוי שפתיים?

השאירי פרטים ונחזור אליך

 

דילוג לתוכן