טיפול פילינג במכשיר לייזר CO2RE

קמטים? כתמי פיגמנטציה? צלקות מהילדות? אתם לא היחידים שרוצים לשפר את מראה עור פניכם. העור שלנו הוא איבר שמתחדש על בסיס יומי, על ידי נשירה של תאים מתים וצמיחת חדשים במקומם. עם הגיל וכתוצאה חשיפה ממושכת לשמש, או מחלות עור, כגודמת אקנה, העור נפגע ומאבד מגמישותו ונראה פחות צעיר ובריא. בשלב מסוים השימוש בקרמים ומסכות פנים כבר לא מספיק אפקטיבי ואינו מצליח לטפל בפגעי הזמן. אנו מוצאים את עצמנו מתבוננים במראה ומראה העור מסגיר את הגיל ונזקי השנים, וחוששים מהאפשרות לפנות להליכים ניתוחיים.

חידוש תאי העור בפילינג בעזרת לייזר

עם השנים והתקדמות הטכנולוגיה ברפואה אסתטית, נמצאו שיטות חדשות לחידוש תאי העור, למיצוק העור ולהשבת מראה בריא ומעוצב לעור הפנים, ללא צורך בהליכים ניתוחיים ועם החלמה קצרה ובטוחה ביחס לטיפולי העבר. הליך הפילינג – קילוף תאים – נמצא כיעיל ביותר לחידוש תאי העור, והשימוש בטכנולוגית הלייזר מאפשר טיפול מהיר, בטוח ומדויק. לאחרונה פותחה שיטה מתקדמת והיא הלייזר הפרקציונלי CO2RE. לשיטה זו יתרונות רבים על פני שאר השיטות וגם על פני טיפול בלייזר הרגיל. שיטת הלייזר הפרקציונלי CO2RE בעלת אישורים מטעם ה-FDA וה-CE ותוצאות קליניות מוכחות המציגות שיפור דרמטי במראה עור הפנים. פילינג לייזר הוא הליך מומלץ ביותר לעומת פילינג כימי עמוק.

יתרונות הטיפול בלייזר פרקציונלי:

  • קרן הלייזר של הלייזר הפרקציונלי CO2RE מאוד מדויקת ומאפשרת לטפל באופן נקודתי באזורים הדורשים טיפול ולא באזורים מיותרים. כך נחסך כאב מיותר ומובטחת החלמה מהירה יותר.
  • הייחודיות של הלייזר הפרקציונלי CO2RE היא שניתן לעבוד אתו בעומק שונה של העור. לכן ניתן לטפל במהלך טיפול אחד בכמה בעיות, דוגמת הסרת כתמי פיגמנטציה, הסרת נזקי שמש, הסרת קמטים ומיצוק העור, שיפור מראה של צלקות והצערת העור. השימוש בלייזר הפרקציונלי CO2RE נמצא יעיל במקרים של: הצערת העור וטיפול בקמטוטים, הסרת כתמי פיגמנטציה ונזקי שמש, ומיצוק העור ובניה מחדש של קולגן, שיפור מראה של צלקות והצערת העור.

מהלך הטיפול

המכשיר שולח קרני לייזר זעירות לאזור שבו אנו רוצים לטפל וגורם לפגיעה מבוקרת בעור בצורה של נקודות זעירות המוקפות בעור בריא. הנקודות ש"ניזוקו" מתחדשות בצורה מואצת בעזרת הרקמות הבריאות שמסביבן. כתוצאה מכך, קולגן ותאי עור חדשים מיוצרים ומתקבל מראה עור בריא וחלק יותר. הטיפול נמשך כ-30 דקות, אינו מצריך הרדמה כללית, אלא אלחוש מקומי בלבד. זמן ההחלמה הראשונית קצר, כ-7 ימים שבהם יש להימנע מחשיפה לשמש, אך ניתן להתקלח. תוצאות הטיפול מחזיקות מספר שנים שלאחריהן ניתן לבצע את הטיפול בשנית.

נכתב על ידי ד"ר וולף – מנתח פלסטי וע"י ד"ר פישל – מנתח פלסטי

דילוג לתוכן